کلیپ/ برخورد عجیب ستاد امر به معروف درباره رقص سربازان

دانلود کلیپ از لینک زیر: https://www.afkarnews.com/بخش-اجتماعی-۵/۸۳۲۷۹۹-برخورد-عجیب-ستاد-امر-به-معروف-درباره-رقص-سربازان-فیلم

بازی سازش سیاسی به بازی سازش فرهنگی رسید!

چند روزی است که فیلمی از رقص دانش آموزان یک مدرسه به مناسبت شب یلدا در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود اما کسی نیست که از متولیان آموزش و پرورش سئوال کند که با نجابت و معصومیت دانش آموزان ایرانی چکار دارند می کنند و آیا اینها نتیجه اجرای سند آموزشی ۲۰۳۰ بصورت مخفی در ایران نیست؟

افت علم در میان رشد رقص!

اقدامات مبتذل این روزها در دانشگاه‌های مختلف به بهانه مراسم جشن چیزی جز به حاشیه کشاندن دانشگاه نیست تا عده‌ای مشغول رقص و آواز شوند و عده‌ای دیگر به با مخالفت با این مراسم ضد شرعی و ضد اخلاقی صدای اعتراض بلند کنند و در اولویت مباحث دانشگاه به این موارد مبتذل تنزل یابد!

عکس: جشن بیل‌گردانی در محلات

جشن بیل‌گردانی در منطقه نیم‌ور محلات مرسوم است و از جشن‌های باستانی و پهلوانی محسوب می‌شود، ارتباط تنگاتنگی با کشاورزی و زمان آبیاری مزارع این منطقه حاصلخیز دارد و نشانه‌ای از ستیز انسان با طبیعت محسوب می‌شود و نزدیک به ۲۰۰۰ سال قدمت دارد.

جشنواره رقص بانوان در تهران برگزار می‌گردد +عکس

جشنواره رقص و حرکات موزون در تهران برگزار می‌گردد.

رقصیدن درخیابان،مهمترین مطالبه معترضین88

به نظر می رسد کارگردانِ فیلم بارها و بارها فیلمهایی همچون بدون دخترم هرگز، سنگسار ثریا میم، آرگو و سیریانا را دیده است و هر گوشه ای از فیلمش را از یکی از این آثار گرته برداری کرده است، به امید آنکه همچون آثار ضدایرانی قبلی، جشنواره های اروپایی و امریکایی به او و فیلمش هم اقبالی نشان دهند.

کنسرت زنان همراه با حرکات موزون +صوت

برگزاری کنسرت تک خوانی بانوان در حضور مردان نامحرم باعث اعتراض افراد متدین جامعه شده است و این در حالی است که در روز عرفه نیز 4 زن در تهران اقدام به برگزاری کنسرت کردند که این در حالی است که حرکات موزون نیز خود گنجانده شده است. و طی روزهای آینده نیز کنسرت هایی از این دست در تهران برگزار خواهد شد.

رقص زنان درجشنواره میراث ناملموس اصفهان+فیلم

یکی از مهمترین موضوعاتی که در صدر لیست میراث ناملموس اصفهان و ایران جای دارد, حیاست.

فیلم: چرا دختران نمی‌خواهند ازدواج کنند؟

این ویدئو هر چند از زبان دختر خردسال و با زبان و استدلالی کودکانه بیان می‌گردد لیکن لایه‌هایی از حقیقت استحاله فرهنگی و تغییر در سبک زندگی را دارد که اگر به همین وضع ادامه پیدا کند بحران‌های بزرگتر هویتی را باید در آینده انتظار داشت.

سعدی به روایت رقص، آواز و اختلاط

روایتی تکه و پاره از زندگی سعدی آن هم با این تشتت منابع موجود به هر ضرب و آوازی باید برای آشنایی مردم روی صحنه بیاید و در مقابل یک کتاب که همه منابع اش مستند است، مورد ممیزی قرار بگیرد؟ شاید همه این‌ها معنی اعتدال است و ما بی خبریم.