پناهیان:تفاوت‌ مهمانی‌رمضان با دیگر مهمانی‌ها

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: مهمانی اجباری ترکیبی از محبت و عظمت خداوند متعال است که نسبت به بندگان خود روا داشته است.خدا به قدر کافی به ما آزادی و اختیار برای خوب شدن داده و شاید وقت آن شده باشد بپذیریم خدا ما را قدمی به سوی خود بکشاند.

ماه رمضان هیئت کجا برویم

کاربران مي‌توانند براي جستجوي آسان و دسترسي به هيئت يا مداح مورد نظر خود از Ctrl+F استفاده نمايند.

توصیه مهم غذایی به روزه داران

در روزهای بلند و البته گرم تابستان، داشتن برنامه غذایی صحیح برای روزه داران اهمیتی ویژه دارد چراکه روزه داران می توانند با رعایت اصول تغذیه سالم درطول یک ماه عبادت از سلامت جسمی نیز برخوردار باشند.

سکه گمشده

چشمانم را می‌بندم و می گذارم از همان چشم‌های بسته٬ قطره‌های اشک بیایند تا روی شبکه‌های نقره‌ای. کسی دستش را به شانه‌ام می‌گیرد. برمی‌گردم و نگاه‌اش می‌کنم. چرا باید یک پیرمرد با کلاه در حرم٬ از این پیراشکی‌های بسته‌بندی تعارف کند؟ نه شب جمعه است و نه چیز دیگر… چرا؟ هنوز هم از این پیراشکی‌ را دریغ نمی‌کنی؟

آخرین فرصت‌های وصال و قيام ليل

شايد اين شبها آخرين فرصتهاي وصال باشد. شايد اين واپسين شبي باشد كه به صبح نمي‌انجامد. گرچه شب، خود حامل اسرار است و موطن محو و فنا، آب حيات را در ظلمت شب مينوشانند. اصلا تا شب نباشد، روز معنا نمي‌يابد. شب محملي است كه روز را در دامان خود مي‌پروراند …

فرزاد جمشیدی: دین را تلویزیونی کرده‌ایم

ما دین را تلویزیونی کرده‌ایم. با این قاب می خواهیم دین را به مردم نشان دهیم و نتیجه این می‌شود که می‌بینید! طرف در خانه‌ای لوکس زندگی می کند و فقط حجاب دارد . اینکه نشد زندگی دینی؟! اسم شخصیت‌هایی که تبهکارند٬ خسرو و فرزاد است و آنهایی که آدم‌های خوبی هستند علی و حسین٬ اصلأ ممنوعیت هم دارد که این اسامی برای شخصیت منفی کار برده شوند یا در فیلم و سریال‌های تلویزیونی یک خانم چادری هیچوقت خلافکار نیست.

همشهری آیه: قرائتی، چگونه شوهری است؟!

چهارمین شماره از سری جدید همشهری آیه با مصاحبه‌ اختصاصی از حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ محسن قرائتی و دختر ایشان منتشر شد. استاد قرائتی در بخشی از این مصاحبه می‌گوید: «شوهر به درد بخوری نیستم! بیشتر اوقات مجبورم به سفر بروم، همسرم گاهی گلایه می‌کند و می‌گوید این چه زندگی‌ای است؟ البته هر کس او را می‌بیند می‌گوید خوش به حالت، چه حاج آقایی داری!».

عکس‌های میانمار بنا به تحقیق دروغی بیش نیست!

چند جایی هم در این بین به کسانی که ناراحتی قلبی یا روحی دارند توصیه شده است از دیدن این تصاویر اجتناب کنند! وزارت امور خارجه هم احتمالا تنها در مسائل کلان، و استراتژیک منطقه‌ای و بین اللملی موضع گیری می‌کند و حرفی برای گفتن درباره نسل کشی مسلمانان برمه ندارد! و این تصاویر هم بنا به تحقیق دروغی بیش نیست و همه‌اش برای سیل است و زلزله! و اصلا مگر می‌شود آدم با آدم این کارها را بکند؟

شعر: نوح رمضان آمد و من مار به دوشم

نوح رمضان آمد و من خاک‌نشینم | تا در دل توفان تماشا چه ببینم || نوح رمضان آمد و من مار به دوشم | با جفتی از این‌گونه، به کشتی چه نشینم

لزوم آشنایی با ريزه‌کاری‌های اميرالمومنين برای مسئولین

هر كس هر مسؤوليتى دارد – از بالا تا پايين – احتياج دارد كه با زندگى اميرالمؤمنين و ابعاد و ريزه‌كاريهاى آن آشنا بشود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.