هنوز چشم طمع به رهبری نظام دارند

تپه‌های سرسبز عباس آباد و دفتر بنیاد حکمت اسلامی صدرا در یک صبح بارانی پاییزی فضای خوبی برای یک گفت‌وگوی آرام با آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای می‌ساخت اما پس از چند دقیقه گفت‌وگو دریافتم که در حال تجربه یکی از جنجالی‌ترین مصاحبه‌هایم هستم.

لزوم تشکیل جلسه مشترک مجلس و قوه‌قضائیه

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خواستار برگزاری هر چه سریعتر جلسه مشترک میان نمایندگان مجلس و سطحی از مدیران قوه قضائیه شد.

ما به یادآوری شهدا محتاجیم

وزیر آموزش و پرورش به مناسبت یادواره‌ شهدای بمباران ۲ مهر ۱۳۵۹ اداره‌ آموزش و پرورش آبادان پیامی صادر کرد.

نظر رهبر معظم‌انقلاب درباره‌کتاب«دختر شینا»

نویسنده «دختر شینا» با اشاره به دیدار خود و خانواده شهید حاج ستار ابراهیمی با رهبر معظم انقلاب، گفت: ایشان در این دیدار فرمودند که کتاب خوبی بود. واقعاً همسران شهدا اجر فراوانی دارند و نصف اجر شهدا متعلق به همسر و خانواده آنها است.

درگذشت نماینده رهبر انقلاب در کویت

حاج حسن حبیب سلمان نماینده و وکیل شرعی رهبر انقلاب در کویت در گذشت.

به‌رسمیت‌نشناختن‌رژیم‌صهیونیستی‌درجهان

یک کارشناس حوزه مسجد با اشاره به تخریب 200 مسجد در نوار غزه گفت: دنیای اسلام هیچ‌گاه رژیم غیر انسانی صهیونیستی را به رسمیت نخواهد شناخت.

مراسم نیایش برای سلامتی «آقا» در کلیساها

نماینده آشوریان در مجلس از برگزاری مراسم عشا ربانی در تمامی کلیساهای کشور برای سلامتی و بهروزی رهبر معظم انقلاب خبر داد.

ابوالقاسم طالبی: آقا نبود دیکتاتوری می‌شد

یک کارگردان سینما گفت:حضرت آقا مثل رهبر یک ارکستر بزرگ به پهنای همه‌ امت اسلام، هم سازهایی را که از این سو و آن سو نواخته می‌شوند، می‌شناسند، هم جریان‌ها و جناح‌ها را خوب می‌شناسند و هر کسی که فالش بزند، خیلی خوب متوجه می‌شوند.

عده‌‍‌ای برای تصرف خبرگان برنامه‌ریزی می‌کنند

انتخابات خبرگان رهبری بسیار مهم است چون به رهبری و ستون انقلاب مربوط می‌شود و عده‌‍‌ای از هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی برای تصرف مجلس خبرگان هستند. بنابراین نیازمند یک بیداری و بصیرت هستیم تا مسئولیت سنگین شورای نگهبان را به خوبی اجرایی کنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.