پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

توصیه هوشمندانه آقا

بنظرم می رسد که این توصیه مهم رهبری درست فهم شده و توسط جریان انقلابی بطور جدی اِعمال شود ولو طرف مقابل به این توصیه ایشان پایبند نماند

فحش خوردن عیبی ندارد. از همه ی شما بیشتر، من در همین سنین فحش خورده ام / بیخود یکسان سازی می کنند! من بارها گفته ام نکنند / حالا هر کس از فردا خلاف لوح حرف زد، بهش نگویید ضد ولایت فقیه!

البته بعضیها قدر نمی شناسند. مثل همین کار صداقت امریکایی که خیلی خوب و درست هم بود، اما که یک عده دوستان خودی کج سلیقه قدرش را نشناختند و نگذاشتند بماند. هرچند هنوز هم وقت این حرف نگذشته. الآن دیگر همه حتی آن دوستان هم به صداقت آمریکایی پی برده اند

باید با موانعی که قدرتهای استکباری در برابر همکاری کشورهای مستقل ایجاد می‌کنند مقابله کرد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار «جاکوب زوما» رئیس‌جمهوری آفریقای جنوبی خاطرنشان کردند: کشورهای مستقل باید هرچه بیشتر به یکدیگر نزدیک شوند و همکاریهای خود را به‌رغم اخلالگریهای بعضی از قدرتهای استکباری افزایش دهند.

حجت‌الاسلام رئیسی با حکم رهبر انقلاب به تولیت آستان قدس منصوب شد

حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی را به تولیت آستان قدس رضوی(ع) منصوب کردند.

مدالهایی که نخبگان علمی به رهبر انقلاب اهدا کردند

او از برگزاری هیئات، اردوهای مختلف، کلاسهای گوناگون علمی و فرهنگی و تولیدات و افتخارات مجموعه حرف می‌زند و من فکر می‌کنم یک مجموعه غیر دولتی که بارش را تعدادی دانشجو و دانش آموز به دوش می‌کشند چطور توانسته است اینهمه کار را با هم انجام دهد؟

آیت‌الله مدرس در نگاه امام(ره) و رهبرانقلاب

شهید بزرگ ما مرحوم مدرس که القاب برای او کوتاه و کوچک است، ستاره درخشانی بود بر تارک کشوری که از ظلم و جور رضاشاهی تاریک می نمود و تا کسی آن زمان را درک نکرده باشد ارزش این شخصیت عالی مقام را نمی تواند درک کند.

شعر عاشقانه با یک شرط

رهبر انقلاب نه‌فقط در حوزه‌ی شعر آیینی و شعر انقلاب، بلکه تمام موضوعات شعری و حتی شعر عاشقانه را به شرط نجابت و پارسایی تأیید کرده‌اند. پارسایی و عفت کلمه و کلام در عشق عفیف و فکر لطیف از منظر ایشان پذیرفته است.

19 رمضان؛ دیدار دانشجویان با رهبرانقلاب

قائم مقام معاونت فرهنگی-سیاسی نهاد رهبری از دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب در روز ۶ مرداد مصادف با ۱۹ رمضان خبر داد.

نماز ظهر و عصر در ماه رمضان به امامت رهبرانقلاب اقامه می‌شود

اين مراسم از روز اول ماه مبارك رمضان، همه روزه به جز روزهای جمعه تا روز پايانی ماه مبارك رمضان ادامه خواهد داشت و عموم مردم مومن و روزه‌دار می‌توانند برای شركت در اين مراسم معنوی به حسينيه امام خمينی رحمه‌الله واقع در خيابان فلسطين جنوبی، تقاطع آذربايجان مراجعه كنند.

اگر در دیدار دانشجویی بودید چه نكته‌ای را مطرح می‌كردید؟

اگر شما در دیدار دانشجویی فرصت صحبت با رهبر انقلاب اسلامی را داشتید، مهمترین نکاتی را که با حضرت معظم‌له در میان می‌گذاشتید چه بود؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.