روایتی خواندنی از۵+۱در جبهه!

سیدناصر حسینی‌پور گفت: زمانی که در آستانه آزادی بودیم من و همراهانم را به خاطر خواندن زیارت عاشورا به کربلا نبردند. افسر استخباراتی به ما گفت: با خواندن زیارت عاشورا زیارت قبر حسین(ع) را به گور خواهید برد.

زولبیای نذری پیرزن عراقی برای اسرای ایرانی

ماه رمضان در اسارت حال و هوای دیگری داشت،‌ اینکه اسرا بعد از مدتی فرصت یافتند، آسمان شب را به بهانه دریافت سحری نظاره کنند یا اینکه پای زولبیای نذری با قیمت گران در سفره افطار آنها باز شود که خود حکایتی دیگر دارد.

ببینید امام چه می‌گوید

می‌گفت كاری به خط و خط‌بازی‌ها نداشته باشید، ببینید امام چه می‌گوید، مسیر امام كدام است. اگر قبول دارید امام ولی فقیه هستند كه مسلماً هستند، پس ما باید با او باشیم؛ هرچه گفت بپذیریم، هركه را انتخاب كرد قبول كنیم.

دروغ‌هایی که درباره‌ جنگ گفته‌اند

این یک ‌دروغ بزرگ است که شما 8 سال با عراقی‌ها جنگیدید و بعضی جاها هم حالا دنیای غرب و شرق یک کمک‌هایی به عراق کردند. نه! فقط و فقط برای خوار کردن تو و نسل و آبا و اجداد تو با آن مدل جنگیدن که در طول تاریخ دنیا سابقه ندارد، این دروغ بزرگ گفته می‌شود. در این نبرد از شرقی‌ترین ینگه دنیا تا غربی‌ترین آن، با همدیگر متحدالشکل …

وحید جلیلی: روايت جنگ بايد جامع باشد

امام(ره) در اواخر عمر شريفشان به تبيين مؤلفه‌هاي دو تفكر پرداخته‌اند نه اسلام و كفر و بلكه اسلام ناب و اسلام آمريكايي و آنها را در مقابل هم كه اگر بتوانيد اين تعابير حضرت امام (ره) را در كنار اين بحث چاپ كنيد تا مخاطبان عين اين جملات را بخوانند مناسب است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.