ذخیره نظام

نگذارید پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره خود، به فراموشی سپرده شوند. امام خمینی(ره)

روایت حاج قاسم سلیمانی از شهدای غواص

سه قسمت از مجموعه «روایت فتح» با موضوع غواصان به مناسبت بازگشت پیکر غواصان شهید به کشور، از شبکه مستند پخش می‌شود. مجموعه «روایت فتح » یادگار سید شهیدان اهل قلم، شهید سیدمرتضی آوینی است که تصاویر آن همزمان با هشت سال دفاع مقدس و در مناطق عملیاتی مختلف تهیه شده است. از نکات برجسته […]

شهید صیاد در «خدا می‌خواست زنده بمانی»

صبح زود رفتیم، آن جا که رسیدیم دیدیم رفت و آمد هست و انگار کسی زودتر از ما آمده. گفتیم یعنی کی می‌تواند باشد؟ «آقا» بودند؛ آقای خامنه‌ای! ما را که دیدند، گفتند: چند وقت است که از امیرم دور شده‌ام. دلم برایش تنگ شد.

روسری‌های رنگی ما به شبكه دو می‌رود

ویژگی مثبت این مستند ، انتخاب هوشمندانه شخصیت هاست. یک سیاستمدار و دو دانشجوی اخراجی که تصاویر خبری و مستند زیادی از آنها در دسترس است، این امکان را برای گروه کارگردانی فراهم نموده تا همزمان با روایت ماجرا از زبان شخصیت ها ، لحظه لحظه این روایت را با همراهی فیلم های خبری و مستندهای واقعی ، در برابر دیدگان مخاطبان زنده سازد و به مباحث مطرح شده از سوی شخصیت ها سندیت بخشد.

انتشار کتاب «شهدای تفحص» در روایت فتح

مسئول کارگروه دفاع مقدس موسسه انتشاراتی روایت فتح گفت: انتشار کتاب درباره «شهدای تفحص» در دستور کار این انتشارات قرار گرفته است که اکنون این کار در مرحله شناسایی شهدا قرار دارد.

فیلم: سخنان دیده‌نشده آوینی از روایت فتح

در این ویدئو شهید مرتضی آوینی درباره مستند های روایت فتح در یک نشست پاسخ می دهد. در قسمتی از این فیلم آوینی می پرسد «روایت فتح چی داره که مستندهاش با مستندهای بقیه درباره جنگ فرق می کنه؟»
یکی از حضار جواب می دهد: «آقا مرتضی داره»!

هركه بر فتنه‌گران شد بدگمان حق ندارد پانهد دراين مكان

حوزه هنري با بيش از سي مركز استاني بگويد در طي چهار سال گذشته دو مستند 15 دقيقه‌اي راجع به فتنه ساخته است؟! انگار بر سر در بخش سينمايي حوزه زده اند: هر كه بر فتنه گران شد بدگمان حق ندارد پا نهد در اين مكان! آقايان جواب بدهند چرا حوزه هنري خودش را به كوچه علي چپ زده و اين ميدان را عليرغم تذكرات مكرر دلسوزان؛ عامدا و موكدا خالي كرده بلكه آنرا در اختيار هواداران سران فتنه گذاشته؟ اينكار فرهنگي است يا سياسي؟

تخفیف 25 درصدی برای هفت مجموعه کتاب

اینک شوکران، آسمان، روایت نزدیک، دوره درهای بسته، نیمه پنهان ماه، زندگی و مادران مجموعه کتابهای منتخب این انتشارات اند.

آوینی می‌گفت من دستيار دوم خدا هستم

آوینی یكسره موسیقی گوش می‌كرد، الان بچه‌ مسلمان‌های ما حوزه‌ موسیقی را اصلاً نمی‌شناسند. شما به آنها بگو باخ یا بتهون، انگار اسم منفورترین شخصیت‌ها را بر زبان آورده‌ای، اصلاً با اینها مخالفند، در صورتی كه آوینی، همه اینها را گوش می‌كرد و توانایی این را داشت كه آن را سرند كند.

«روایت فتح» از امشب روی آنتن شبکه مستند

دو مجموعه «روایت فتح» و «نردبان» در جدول پخش روزانه شبکه مستند قرار گرفتند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.