سانسور منشور روحانیت امام ره

چند نفر از طلبه‌های ما تا به حال منشور روحانیت امام خمینی را دیده‌اند؟

روحانیت متعهد به خون سرمایه‌داران زالوصفت تشنه است

بازخوانی منشور روحانیت توسط حسن رحیم پور ازغدی:

در فضای فعلی ساخت اثری منصفانه با موضوع روحانیون «سفارشی» قلمداد می‌شود

کارگردان فیلم «امروز» معتقد است: در فضای تبلیغی و رسانه‌ای فعلی کشور برای کسی که بخواهد نقدی منصفانه که هم خوبی‌ها را می‌بیند و هم بدی‌ها را بیان می‌کند، کار سخت است

شرایط ملبس شدن به لباس روحانیت چیست؟

كساني كه بدون صلاحيّت لازم، اقدام به پوشيدن لباس روحانيت نمايند به كميتة انضباطي مركز مديريّت معرفي مي گردند.

وظایف روحانیت در جنگ اقتصادی چیست؟

متأسفانه حوزه، حوزه­ایی نیست که پای مسئله‌­های انقلاب آمده باشد. حوزه سؤال‌­های انقلاب را جواب نمی‌­دهد. در بسیاری از اوقات، مردم در سبک زندگی، رفتار، ذهنیت­‌ها و… دچار اشتباهات فراوانی هستند که روحانیت و در درجۀ بعد، صدا و سیما باید از رفتار مردم انتقاد و آن را اصلاح کنند. صدا و سیما همیشه مسئولین را می­‌کوبد. باید مقداری هم مردم را بکوبد تا مردم بفهمند اشتباه می‌­کنند و متوجه شوند خطایشان چیست.

خلع لباس یک روحانی توسط حسن روحانی

یک روز تعدادی از هم‌کلاس‌های مذهبی و متدین نزد من آمدند و گفتند این آقا (همین دانشجوی معمم علوم سیاسی) در محیط دانشکده، گاهی با دختران دانشجو قدم می‌زند و صحبت می‌کند. گرچه صحبت‌کردن دانشجویان پسر و قدم زدن آنها با دانشجویان دختر مسئله‌ای عادی بود، ولی انتظار نداشتند که یک فرد معمم با دختران بی‌حجاب قدم بزند و گفتگو کند.

هجمه‌های جدید به اسلام توطئه‌ای جدی است

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، گفت: امروز دشمنان با تمام وجود هجمه پیدا و پنهان خود را آغاز کرده‌اند و پس از حمله تروریستی به نشریه شارلی ابدو ، شاهد شدیدترین حملات به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) هستیم که این مساله توطئه‌ای جدی است.

کنگره ملی داستان‌نویسی با موضوع روحانیت

نخستین کنگره ملی داستان نویسی با موضوع روحانیت در انقلاب و دفاع مقدس در سه قالب داستان کوتاه، رمان و خاطره برگزار می‌شود.

ماجرای «روحانی زرد پوش» چه بود؟

در روزهای گذشته عکسی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و همه با تعجب تصویر روحانی را به یکدیگر نشان می‌هند که لباس و نعلینش را با ساعت زرد رنگش سِت کرده است! اما ماجرای روحانی زردپوش چیست؟

انتشار 2 جلد کتاب به قلم سرلشکر فیروزآبادی

2 جلد کتاب با موضوع روحانیت به قلم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح منتشر شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.