كار جهادی بايد جدا از دستگاه‌های دولتی باشد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: روحيه جهادی بايد همواره در بين مردم به ويژه جوانان حفظ شود و كار جهادی بايد جدا از فعاليت دستگاه های دولتی انجام گيرد.

زنانی که برای شوهرانشان دلتنگ نمی‌شوند

نگاه مادر به عکس فرزند شهیدش، گواه غم درونش بود، اما تنها چیزی که در صورتش دیده می‌شد لبخندی از سر رضایت از عاقبت به‌خیری پسر جوان شهیدش بود.

وقتی یک مبلغ در جاده‌های صعب‌العبور آستین بالا می‌زند

تصویر یک روحانی که عبا را زیر بغل زده و به عشق تبلیغ معارف دین کیلومترها در گل‌ولای یا برف روستاهای کوهستانی پیاده‌روی می‌کند، در نوع خود جالب است، اما ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که حاج آقا برای عبور از رودخانه مانند تکاورها عمل می‌کند.

مسجد حضرت ابالفضل(ع) شیراز؛ جایی برای جهاد

از مسجد حضرت ابالفضل(ع) کلبه، که بخواهی بگویی کم و زیادش فرق ندارد هر قدر هم که باشد باید جهاد باشد و حرکت.

فدائیان عدالت در روستای محروم ترشاب+تصاویر

بهش می‌گویم چرا از عبدالله آباد نمی‌روی جای دیگر، می‌گوید کجا بروم و چطوری امرار و معاش کنم اینجا حداقل کاری می‌تونم انجام دهم. امکان کوچ وجود ندارد. به همین دلایل میزان بیماریهای اعصاب و روان بالا می‌رود. دختری که تمام عشقش دانشگاه رفتن است و توانایش هم دارد ولی به خاطر معضلات گفته شده ناچار به ترک تحصیل می‌شود خوب طبیعتاً دیوانه می‌شود و اعصاب و روانش به هم می‌ریزد.

جهادگری فقط مربوط به جوامع بحران‌زده نیست

جهادگری فقط مربوط به رفع محرومیت‎‌ها و دفاع از مظلومیت‎‌ها نیست. جهادگری در یک جامعه منظم، متعادل و رو به پیشرفت با ساختار‎های اجتماعی متقن و نظارت‎‎های قوی مورد نیاز است و این است آن حقیقتی که ما باید به آن برسیم. با این دسته بندی شما از انسانی صحبت می‌‎کنید که دائما به‎دنبال منافعش نیست.

وقتی لحظات جهادگران سراسر عشق می‌شود

هدف اصلی خدمت به مردم مستضعف است و با حضور در این مناطق می‌خواهیم تأکید کنیم که به روستاییان باید توجه شود اگر کسی فردا مسئول شد سختی کشیده و روستا دیده باشد، یادمان نرود این شرایط سخت زندگی در روستا‌ها را.

۷ جلد از«رهنامه‌های جهادی» رونمایی شد

۷ جلد از مجموعه رهنامه‌های جهادی در حالی رونمایی شد که انتظار می‌رود تعداد مجلدات این مجموعه به ۱۴ جلد برسد.

روحيه جهادی، ويژگی ها و شاخصه ها

اگر در قلوب تمامي مردمان به ويژه مديران و مسئولان «روحيه جهادي» حاكم شود تحقق چشم انداز بيش از آنچه در اين سند آمده است عينيت يافته و شاهد نمونه كوچكي از جامعه اصيل مهدوي خواهيم بود.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.