آقایان از تاریخ برداشت التقاطی نکنید!

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور که پیامبر،ابوسفیان و وحشی را مورد عفو قرار داد، گفت:‌ علت بخشش پیامبر تسلیم شدن وحشی و ابوسفیان بوده است. تعریف ناقص از یک واقعه تاریخی، سوءاستفاده سیاسی از تاریخ و سیره پیامبر است.

اقدام سران فتنه مصداق بغی و محاربه است

بالاخره اگر حکومتی اسلامی است، کسی که در مقابلش ایستادگی می کند باید به سزای اعمالش برسد. دوستان قاضی یادشان هست که در سال 1360 که منافقین فاز سیاسی را به فاز نظامی تبدیل کردند، آیت الله قدوسی در سمیناری که برای قضات اسلامی در تهران برگزار کردند، رسماً از قول امام (ره) گفتند اگر کسی سنگ هم انداخت حکمش محارب است و سزایش قتل، چون فرقی نمی‌کند.

پیام تبریک دکتر سعید جلیلی به منتخب ملت

جمهوری اسلامی ایران این میراث بزرگ امام راحل بار دیگر در 24 خرداد 1392 جمهوریت خود را بر مبنای گفتمان اسلام ناب به رخ جهان کشیده و نمایشی پرشکوه از انتخابات ازاد را بر مبنای الگوی مردم سالاری دینی نشان داد.

حسینیان: جلیلی اصلح است

نمانیده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه جلیلی در بین گزینه‌های اصولگرایی احراز صلاحیت شده اصلح است، گفت: تمام تلاش خود را برای حمایت از جلیلی انجام خواهم داد.

حسینیان: روزنامه آرمان به من خیانت کرد

حسینیان بیان کرد: من در این مصاحبه گفتم اما آن چیزی که عده‌ای به نام دولت وحدت ملی مطرح می‌کنند طرح شکست‌خورده‌ای است که مجددا شکست‌خوردگان با سوء استفاده از موقعیت کنونی آن را مطرح می‌کنند اما روزنامه آرمان این سخنان مرا این‌گونه تیتر کرده است که حسینیان از دولت وحدت ملی حمایت کرد. آیا خیانت بالاتر از این؟

توکلی: به دعوت الف از سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افتخار می‌کنم

کار رسانه‌ای که به نفع جمهوری اسلامی باشد، باید صورت بگیرد و به نظر من تصمیم کمیته ذیربط تصمیم غلطی بود و از موضع قانونی حق با آن‌ها بود و من تسلیم شدم، برهمین اساس به هر دو کارم افتخار می‌کنم.

گزینش طلبه در مدرسه حقانی چگونه است؟

طول مدت تحصيل در مدرسه حقانى ـ طبق اساسنامه اى كه آيت اللّه بهشتى نوشته بود ـ 16 سال در چهار دوره بود. اين چهار دوره عبارت اند از: سه سال دوره مقدمات, پنج سال دوره سطح, شش سال دوره خارج فقه و اصول و دو سال دوره تخصصى در رشته هاى مختلف اسلامى از […]

حضور چهره‌های مختلف در اولین نشست جبهه پایداری انقلاب اسلامی

اولین نشست جبهه پایداری انقلاب اسلامی پنج شنبه ۶ مرداد ۹۰ با حضور برخی چهره‌هی سیاسی برگزار گردید.

حسینیان: رهبری را هیچ وقت به این ناراحتی ندیدم / مجلس رذالت نشان داد

حجت الاسلام حسینیان در جلسه ماهانه کانون بصیرت شیراز گفت: بعد از برخورد مجلس هیئت رئیسه به همراه رئسای کمسیونها به خدمت رهبری رسید من رهبری را هیچ وقت به این ناراحتی ندیده بودم ایشان فرمودند:مجلس رذالت نشان داد.

دن‌کیشوت عدالت‌خواه نبود!

تقوای سیاسی یک چیز است شعور سیاسی یک چیز نازل‌تر. ما نمی‌فهمیم در این زمانه که شخص آملی لاریجانی یک تنه دارد قوه‌ی قضاییه را سر خط می‌کند [و خیلی جا دارد تا به توفیقاتی دست یابد] و از طرف برخی به ظاهر خودی‌ها (که باید بیشتر درباره آن‌ها نوشت) آماج حملات است نباید این‌طور به او حمله کنیم؟ خیلی سخت نیست برادر من، نقد داری؟ از راهش وارد شو.