ترس زنان معتادِ به بازی «پو» از بچه‌دارشدن

معاون اسبق مرکز رسانه‌های دیجیتال گفت: طبق گزارشات بین‌المللی، زنانی که «پو» بازی می‌کنند از بچه‌دارشدن به شدت می‌ترسند، چون می‌گویند:”من یک «پو» داشتم که شب و روزم را سیاه کرده بود، حالا فکر کنید دو-سه تا «پو» بخواهم به دنیا بیاورم.

به‌نام مطالبه‌سازی؛ به‌کام دشمن!

همین حجم بالای تبلیغات درباره صهیونیست بودن مارک زاکربرگ، مدیر شبکه اجتماعی فیس‌بوک یا تولید و توسعه «وایبر» در رژیم صهیونیستی، باعث شده است که کاربران ایرانی، بیش از آن‌که با کلوب و آپارات و تبیان آشنا باشند، فیس‌بوک و یوتیوب و توییتر را بشناسند و درباره آن‌ها اطلاعاتشان را به‌روز نگه‌دارند

مومن‌نسب: حضور نیروهای ارزشی در اینستاگرام حماقت است

او در شرح مأموریت جدیدش گفت با محوریت تلفن همراه قصد دارد 5 میلیارد نفر را در سراسر جهان به شبکه صهیونیستی خود اضافه کند. چندی بعد با انتشار خبرِ خریدِ واتس اَپ و شرکت اسکنتا که تولید کننده پهپاد است و اضافه شدن شرکت های سامسونگ و اریکسون و نوکیا به پروژه این شبکه صهیونیستی، مشخص شد برنامه‌های رژیم صهیونیستی برای اشغال و الصاقِ سرزمین های مجازی دیگر به خود، وارد مرحله اجرا شده است.

فرقه فیسبوکیه و آی‌تی الهی‌ها به رادیو می‌روند

امروزه شرکت‌های بزرگی هم چون شرکت های آمریکاییِ «یاهو» و «گوگل» در عرصه اینترنت فعال‌اند و توانسته‌اند بیش‌ترین کاربران ایرانی را در حصر خود وارد کنند.

رفع‌فیلتر فیس‌بوک مخالف قانون اساسی است

این کارشناس فضای‌مجازی گفت: رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی بندهای متعددی از اصل سوم قانون اساسی مربوط به وظایف دولت جمهوری اسلامی ایران را نقض می‌کند و بدون تردید رئیس‌جمهور محترم با رفع فیلتر فیس‌بوک مخالف است.

تکذیب عضویت مومن نسب در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه

یکی از مسئولان کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، ارتباط «روح‌الله مومن‌نسب» با دبیرخانه این کارگروه را تکذیب کرد و گفت: آقای مومن‌نسب با این مجموعه همکاری ندارند و اظهارنظرهایی که از ایشان در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود، اظهارات شخصی ایشان بوده و نظر کارگروه محسوب نمی‌شود.

حاشیه‌های «فرا» هم‌چنان ادامه دارد

همزمان با اعلام موجودیت مجمع «فرا»، جمعی از مدیران سرویس دهنده ها به روند شکل گیری این مجمع اعتراض کردند.

نقض حریم خصوصی مدیران تارنماها توسط ساماندهی

بر اساس قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، اطلاعات فردی نظیر نام و نام خانوادگی، نشانی های محل سکونت و محل کار، وضعیت زندگی خانوادگی، عادت های فردی، ناراحتی های جمعی، حساب بانکی و رمیز عبور، اطلاعات شخصی هستند و انتشار آنها و دسترسی غیرمجاز به آن جرم تلقی شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.