رپرتاژ آگهی روزنامه آرمان برای فاطمه هاشمی

روزنامه آرمان نوشت: فاطمه هاشمی اگر به مجلس برود به طور حتم مسیری را انتخاب می‌کند تا خاری در چشم بهانه‌جویان شود یعنی تخصص خود را نمایان می‌کند و از اموری که بهانه به دست تندروها دهد، اجتناب خواهد کرد.

تحریف سخنان آملی لاریجانی به نفع اسپانسر

اقدام اعجاب انگیز روزنامه آرمان در قرائت ۱۸۰ درجه‌ متفاوت از اظهارات آملی لاریجانی در جلسه هم‌نشینی سران پرده از ماموریت اصلی این روزنامه یعنی تغییر ماهیت اخبار به نفع خانواده آیت‌الله برمی‌دارد.

نظرات کاریکاتوریست‌ها در باره طرح موهن آرمان

اگر به این کاریکاتور یک نگاه تکنیکی داشته باشیم، باید در خصوص بالهایی که برای این غواص‌ها کشیده شده است، گفت که بال به معنی پرواز در فرهنگ ما با بال در فرهنگ غرب متفاوت است و این بالهایی که تصویر شده‌اند نوعی «آنجل» است که به کالبد پر مربوط می‌شود و جنبه معنایی آن را در برنمی‌گیرد.

صداقت وزیر اصلاحات برابر شیطنت «آرمان»

مشاهده مي‌كنيد كه در همين سال‌هاي تحريم تعداد مقالات پژوهشگران ايراني در نشريه‌هاي معتبر بين‌المللي مثل ISI و… رو به افزايش بود. بطور كلي من معتقدم محدوديت‌هاي خيلي جدي در اين زمينه به وجود نيامد.

بزک‌کنندگان آمریکا، مردم را کم‌حافظه فرض کرده‌اند

محمد ایمانی-انگار سگ زنجیری شیطان بزرگ طرف بد ماجراست و شیطان بزرگ، طرف خوب و دلبر داستان می‌باشد که به خاطر او می‌توان همه نوع حریم‌شکنی کرد! و انگار نه انگار که همین نتانیاهو – که یکی دو سال است برای حضرات بده شده- همان نتانیاهوی سال ۸۸ نیست که با صراحت گفته بود «جنبش سبز سرمایه بزرگ اسرائیل است». پیش قاضی و معلق‌بازی؟!

عقل دینی در برابر عقل مدرن

سعید حجاریان در مقاله‌ای با نام «فرهنگ عاشورا، فرهنگ اربعین»که در روزنامه آرمان (روز هفتم آبان ماه) چاپ شد به تفسیر خاصی از فرهنگ عاشورا و فرهنگ اربعین پرداختنه‌اند.

پاسخگو بودن آری؛ مسدودسازی خیر!

این نویسنده اصلاح‌طلب تاکید می‌کند که مخالفت با سایت‌های مجوزدار به معنای انتشار مطالب غیراخلاقی نیست چون من نشنیدم که اصلا سایت غیر اخلاقی بخواهد درخواست مجوز بکند و معمولا این سایت‌ها در خارج از کشور یا در شبکه‌های زیرزمینی مطالب خود را تهیه و منتشر می‌کنند.

روزنامه آرمان تذکر گرفت

روزنامه آرمان در جلسه امروز هیئت نظارت بر مطبوعات تذکر گرفت.

عکس: روزنامه آرمان روابط عمومی هاشمی

روزنامه آرمان در بسیاری از شماره‌هایش تصویری از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یا یکی از اعضای خانواده ایشان را در صفحه اول خود درج کرده است.

سنگ تمام باهنر برای حسن روحانی

انتخاب آقاي روحاني به عنوان رياست جمهوري انتخاب درستي محسوب مي شد آنهايي كه به دنبال ميانه‌روي بودند، بهترين كسي را كه مي توانستند انتخاب كنند، دكتر روحاني بود. سوابق رئيس جمهور يازدهم نشان مي‌داد كه فعال سياسي معتدلي است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.