اعتماد:سیدالشهدا اسطوره‌ای رنگ‌باخته است!

روزنامه اعتماد اخیراً طی یک گفت‌وگوی سیاسی، مدعی رنگ‌باختگی سیدالشهدا(ع) بعنوان یک اسطوره برای جوانان شد.

دفع سلطه‌طلبی پیام انقلاب اسلامی است

مدیرمسئول روزنامه اعتماد با بیان اینکه پیام انقلاب، استقلال کشور بود، گفت: دفع سلطه‌طلبی یکی از پیام‌های مهم انقلاب بوده است، انقلاب این پیام را داد که نه اجازه می‌دهیم کسی بر ما سلطه پیدا کند، نه بر کشوری سلطه خواهیم داشت.

پرونده «رجانیوز»،«تابناک» و «اعتماد»‌ در دادگاه

در جلسه آینده دادگاه مطبوعات به پرونده پایگاه‌های خبری رجانیوز و تابناک و همچنین روزنامه اعتماد رسیدگی می‌شود.

دفاع یک روزنامه زنجیره‌ای از کشف حجاب

روزنامه اصلاح طلب اعتماد در راستای هجمه های اخیر افراطیون به احکام اسلامی نظیر قصاص، درصدد قبح زدایی از کشف حجاب برآمد و در یادداشتی مغالطه آمیز نوشت حجاب صرفا مسئله ای عقیدتی است و رعایت نکردن آن، امنیت اجتماعی را به هم نمی زند!

حاشیه‌سازی برای‌سفرهای هاشمی‌ ادامه‌دارد

نزديكان آيت‌الله هاشمی رفسنجانی مي‌گويند خود ايشان تمايلي به انجام اين سفر در تاريخ دعوت شده نداشته است و اعلام كرده تمايل دارد در تاريخ ياد‌شده در تهران بماند. اما تلاش‌هاي گسترده‌يي براي سوءاستفاده از اين سفر صورت گرفت تا نشان داده شود كه فضا براي آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني در شهرستان‌ها نيست.

پشت‌پرده حمله اصلاح‌طلبان به وزیرکشور

 «وزير اصولگراي دولت روحاني اين روزها اوضاع خوبي ندارد. هر دو طرف از او ناراضي هستند. وزارت كشور تبديل شده است به نخستين وزارتخانه براي انتقاد و حالا بعد از 9 ماه از آمدن حسن روحاني وزارت كشور يكي از پر منتقدترين وزارتخانه‌هاي دولت روحاني است.» فکر می کنید جملات بالا از کدام خبرگزاری یا روزنامه […]

«اعتماد» دو سال از تحولات سیاسی عقب است

برخی روزنامه‌های متمایل به طیف اصلاح طلب در تلاش‌اند تا با سوء استفاده از بی‌اطلاعی مخاطبان خود تصویری سیاه و سفید از فضای سیاسی کشور ترسیم کنند و هر نوع نگاه انتقادی را به «تبری جویی» از همه اقدامات و عملکرد‌ها تعبیر کنند. این در حالی است که همین روزنامه‌ها به شدت از انتقاد به عملکرد دولت مورد حمایت خود گریزان هستند

خواب روزنامه‌های اجاره‌ای برای هاشمی

هاشمی رفسنجانی می‌گوید نسبت شعار دولت وحدت ملی و دولت ائتلافی،‌‌ همان حکایت عنب و انگور است.

پشت صحنه آن تيتر و آن عكس !

از سوی دیگر، روزنامه اعتماد به عنوان یکی از روزنامه‌های زنجیره‌ای وابسته به مدعیان اصلاحات، مقاله‌ها و مطالب شبکه دولتی بی‌بی سی انگلیس را با تغییر نام نویسنده آن به چاپ می‌رساند. آیا این همکاری نزدیک با شبکه رسمی دولت انگلیس اتفاقی بود؟!

داستانی تخیلی برای مهدی هاشمی

«مهدی» نورچشمی و عزیز دردانه اکبر است!