چگونه اقتصاد مقاومتی به ضد خودش تبدیل می‌شود؟

آمار بیکاری، افزایش مجدد واردات، اخبار تعطیلی بسیاری از کارخانه‌ها در طی این سال‌ها، تولید کمتر از ظرفیت تولید کارخانه‌ها۷ و عدم ارائه برنامه‌ مدون برای حمایت از تولید داخلی، نشان دهنده عدم برنامه ریزی دولت برای حمایت از تولید ملی است. اینکه صرفا در طی دو سال، میزان واردات کاهش یابد، نشان دهنده توجه دولت به تولید ملی نیست.

سردبیر رجانیوز بازداشت شد

همزمان با روز خبرنگار، سردبیر پایگاه اطلاع رسانی رجانیوز با شکایت روزنامه دولت بازداشت شد.

طنز کیهان درباره کمک دولت به روزنامه دولت

یارو از لپه بدش می‌آمد، برایش دلمه بادمجان آوردند، وقتی لپه درون دلمه را دید به صاحب رستوران گفت؛ فکر کردی اگر پالتو تن لپه کنی نمی‌شناسمش؟!

پست جدید مطبوعاتی برای فائزه هاشمی

فائزه هاشمی به ریاست انجمن دفاع از آزادی مطبوعات انتخاب شد. روزنامه ایران در ادامه نوشت: همچنین اعضای این انجمن در آخرین نشست خود بدرالسادات مفیدی را به‌عنوان نایب رئیس این انجمن انتخاب کردند. عباس صفایی‌فر هم همچنان دبیر وسخنگوی انجمن دفاع از آزادی مطبوعات باقی ماند. انجمن دفاع از آزادی مطبوعات سال 1377 ایجاد […]

ابتکار: فعلاً بهتر است تهران را ترک کنید

راه‌حل‌های عاجلی مانند آنچه قبلاً مطرح شده که آب پاشی می‌کنیم یا یونیزاسیون به کار می‌بریم یا وسایل عظیم حرکت دهنده هوا و ایجاد باد درست می‌کنیم و از این دست فایده ندارد و علمی و کاربردی نیست.

عکس: انفجار توهم در روزنامه ایران

در حالی که «مجمع جهانی اقتصاد» هر سال در شهر کوچک داووس میزبان سیاستمدارانی از سراسر جهان است، روزنامه ایران، که مشی افراطی در حمایت از دولت دارد، در تیتر یک خود از «استقبال جهانی» از دکترین روحانی «در داووس» خبر داد:

ادبيات پايداری در خاموشی فرو می‌رود

اگر ما دوست داريم ادبياتمان در سطح جهاني مطرح باشد پس بنابراين بايد روي ترجمه آن هم كار كنيم. همان گونه كه براي مسابقات ورزشي ما اينقدر شور مي‌آفرينيم بايد براي ادبيات كه بحث جدي‌تري است نيز شور و اشتياقي بين‌المللي ايجاد كنيم كه متأسفانه در حال حاضر اين ادبيات در خاموشي مطلق است.

عکس: ژنو سوم تاریخی شد

نسخه اختصاصی روزنامه ایران با تیتر «ژنو سوم تاریخی شد» بامداد امروز روی پیشخوان مطبوعات نشست که در صفحه نخست آن عکس بزرگ محمدجواد ظریف و کاترین اشتون با چهره خندان نقش بسته است.

روزنامه ایران توقیف شد

دادگاه کیفری استان تهران پس از محاکمه مدیرمسئول روزنامه ایران، حکم به توقیف موقت 6 ماهه این روزنامه داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.