روزنامه هتاک ارگان مشارکت۲ می‌شود

روزنامه «بهار» به عنوان ارگان حزب اتحاد ملت منتشر می‌شود. این در حالی است که مراحل قانونی فعالیت حزب‌ اتحاد ملت طی نشده و از سوی دیگر این‌حزب، بازسازی حزب منحله مشارکت می‌باشد.

دولت در این هفت ماه با منتقدانش چه کرد؟

برخورد دولت یازدهم با منتقدان عملکردش نیاز به گذر زمان دارد، اما بررسی کارنامه ۷ ماهه دولت تدبیر و امید، فضای امیدوارکننده‌ای را در مقابل دیدگان منتقدان قرار نمی‌دهد.

رفسنجانی به توقعات مصرفی مردم دامن زد

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تلاش رانت‌خواران برای نفوذ به دستگاه‌های کشور گفت:‌ پشتیبانی از مذاکرات به معنای تمجید صرف نیست.

دفاع عجیب و غریب از دو روزنامه هتاک

با این اوصاف جای سؤال است که چرا آقای روحانی دشمنان قرآن و اهل‌بیت علیهم السلام را حامیان دولت می‌خواند؟ ‌آیا این توهین به اعضای محترم دولت و رئيس جمهوری که سوگند خورده پاسدار مذهب رسمی کشور باشد، نیست؟ همچنین جای سؤال دارد که به فرض تظاهر این رسانه‌ها به حمایت از دولت، چرا وقتی رئيس‌جمهور محترم هتاکی و حرمت‌شکنی آنها را مشاهده می‌کند، از آنان برائت نمی‌جوید و به جای حمایت از قرآن و اهل‌بیت، تعصبات سیاسی و قبیله‌ای و انتخاباتی را پیش می‌کشد؟!

پاسخ صریح یالثارات به جنتی

چرا وزیر در برابر زیر سئوال بردن مذهب ملی کشور حاضر به موضعگیری نیست، اما نقد عملکرد دولت یازدهم او را این‌چنین خشمگین ساخته تا آنجا که برخلاف قانون خود را به جای دادگاه صالحه نشانده و کوهی از اتهامات را برخلاف قانون به یالثارات نسبت داده است. آیا برای وزیر، دولت یازدهم مقدس‌تر از مقدسات شیعه است؟

برخی به‌دنبال وزرات‌ارشاد غیراسلامی هستند

بعضی از این سخنان نگرانی‌هایی را به دنبال داشته؛ نمی‌دانم اگر بحث عفاف و حجاب به دست ارشاد سپرده شود کاری صورت می‌گیرد یا تعطیل می‌شود.

واکنش آیت‌الله مکارم به مقاله روزنامه بهار

آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: در یکی از روزنامه ها، حملات شدید، کم سابقه یا بی‌سابقه ای به عقاید تشیع شده و مباحث زشتی درباره ولایت امیرالمومنین (ع) مطرح شده است، اگر چه این روزنامه توقیف شده ولی نباید به این قناعت شود.

علی(ع) کشته نشد تا الگو باشد، الگویی بود که کشته شد

گرایش سیاسی به شعار «آزادی» و «حکومت مردم بر مردم» به شکل واضحی در مقاله او دیده می‌شود که البته هیچ ارتباطی به بحث تاریخی از غدیر و معنای آن ندارد. حتی اختلاف شیعه و سنی در چنین مقالاتی کاملا فرعی است و مسئله اصلی‌‌ همان تقلیل امر حکومت در سپهر دین، و میل به دخالت ندادن دین در عرصه عمومی، در زیر سایه تعظیم کرامت فردی و مرجعیت دینی امامان است.

کاریکاتور: توهین بهاری‌ها

روزنامه بهار در صفحه نخست شماره 253 خود (چهارشنبه اول آبان 1392) یادداشتی تحت عنوان «امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟» به قلم علی‌اصغر غروی از چهره‌های منتسب به حزب نهضت آزادی ایران منتشر کرد که حاوی تحریفات و مغلطه های بسیاری به موضوع غدیر و ولایت بود.

واکنش جنتی به توقیف روزنامه بهار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب که روزنامه بهار در مقالات روز چهارشنبه و شنبه گذشته به اختلافات مذهبی و قومی دامن زده است، گفت: این روزنامه طی یکسال گذشته بارها تذکر کتبی دریافت کرده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.