«تائبین» از موفقیت‌های بزرگ اطلاعاتی بود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دولت می‌تواند آئین‌نامه تهیه‌شده در خصوص مبارزه با قاچاق کالا را اعمال کند و خیلی ساده می‌توان دامنه قاچاق را کاهش داد، ولی این اراده وجود ندارد.

َعکس:استقبال‌ روزنامه‌های‌‌ منتقد از انتقادات‌ روحانی

به گزارش تریبون مستضعفین سخنان دیروز حسن روحانی در اختتامیه جشنواره مطبوعات و گلایه‌های او از روزنامه‌ها و رسانه‌های منتقد این‌گونه در صفحه اول روزنامه‌هایی که انتقاداتی به عملکرد دولت داشته اند بازتاب داشت.

ویژه نامه اتمام حجت + دانلود

در این ویژه‌نامه که به کالبد‌شناسی فتنه ۸۸ و زمینه‌های حضور تاریخی مردم در روز ۹ دی اختصاص دارد، آثار و گفتارهایی از دکتر علیرضا مرندی، دکتر محمد جواد لاریجانی، دکتر عباسعلی کدخدایی، دکتر پرویز امینی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، محمد حسین صفار هرندی، دکتر غلامحسین الهام، دکتر علیرضا زاکانی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی میرباقری، وحید جلیلی و مهدی محمدی منتشر شده است.

كالبدشناسی فتنه۸۸ در ویژه‌نامه «اتمام حجت»

در این ویژه‌نامه همچنین مروری بر مدیریت اقناعی رهبر انقلاب در فتنه ۸۸، مواضع آقای هاشمی رفسنجانی و بررسی نامه ۱۹ خرداد وی به رهبری شده است. در بخش دیگری از این ویژه‌نامه، واکنش‌های سینمای مستند و داستانی به فتنه بررسی شده است و در بخشی دیگر، کارنامه پنج حزب اصلاح‌طلب در جریان حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ بررسی شده است.

یادنامه آیت الله مشکینی در روزنامه جوان

این ویژه‌نامه در پنج فصل “معلم اخلاق”، “مدرّس مبارز”، “خبره‌ترین خبرگان”، “سرباز رشید و بی‌بدیل مکتب امام و رهبری” و “خادم قرآن و اهل‌بیت علیهم السلام” به بررسی وجوه مختلف شخصیت فقیه مجاهد و پارسا آیت‌الله مشکینی می‌پردازد.

كشيده قاچاق در بازار!

پرونده ویژه این شماره کشیده با موضوع «قاچاق مواد مخدر» است. عناوینی چون: باراک کجایی که پهپادتو کشتن! /کیم، ایل، جونگ، پر! /چار تا چارتا سیخش کن! /علاالدین و غول الدین/روش‌های مهرورزانه کنترل بارزار/وژع اقتشادیم توپه! /سی ان جی بزن روشن شی! /جک و جونور قندهار/فراخوان انتخاب چهره ماندگار قاچاق کشور/گوکولیترین معتادان سینما/سوتی من! /من خرس تنهای شبم! /در سفارتش رو بذار/باغ وحشی به نام پایتخت و… این شماره کشیده را تشکیل می‌دهند.

پاسداشت ۹دی در ویژه‌نامه «عظمت حضور»

روزنامه جوان، ويژه نامه 48 صفحه اي «عظمت حضور» را براي پاسداشت 9دي منتشر كرد. ويژه‌نامه عظمت حضور كه سرمقاله آن به قلم محمدودود حيدري و با عنوان “بازتوليد انقلاب اسلامي در 9 دي” نگاشته شده است حاوي گفتگو‌ها و نوشته‌هايي از حسين صفار هرندي، محمدصادق كوشكي، حجت‌الاسلام احمد سالك، سعدالله زارعي، وحيد جليلي و كامران باقري لنكراني است. در اين ويژه‌نامه تحليلي همچنين يادداشتي به قلم رحمان شرف‌الدين نيز به چاپ رسيده است.

واکاوی حوادث خرداد ۶۰ در ویژه نامه «جراحی بزرگ»

همزمان با سی امین سالروز عزل ابوالحسن بنی صدر از ریاست جمهوری، روزنامه جوان ویژه نامه ای را با عنوان سی سال پس از جراحی بزرگ منتشر کرد. این ویژه نامه شامل 5 فصل است که در آن اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، حامیان و مخالفان بنی صدر، نقش بنی صدر در مدیریت روزهای آغازین جنگ، تنش ها و جدال های بی حاصل اولین رئیس جمهور مورد بررسی قرار گرفته است.

«كشيده» جاي خالي «گل‌آقا» را پر مي‌كند

دو هفته‌نامه طنز و كاريكاتور “كشيده ” در واقع يك كار جديدي است و از زاويه متفاوت به مسائل داخلي نگاه مي‌كند. از زماني كه هفته‌نامه “گل‌آقا ” تعطيل شد تقريبا جايگزيني در فضاي مطبوعات كشور نداشته‌ايم.

از ناسپاسی به قرآن تا سپاس کوروش!

با نگاهی گذرا به صفحات اول اغلب روزنامه‌های ایران و تیترهای نخست این روزنامه‌ها می‌توان به این مطلب پی برد اما گویا اندک روزنامه‌هایی هم وجود دارند که دغدغه‌های مهمتری جز این را داشته‌اند!