محاکمه «قانون» در دادگاه

جلسه رسیدگی به پرونده‌ روزنامه‌های «قانون» و «روزان» فردا (یکشنبه) در دادگاه کیفری یک استان تهران با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار می‌شود.

روزنامه «قانون» تذکر گرفت

در جلسه امروز هیات نظارت بر مطبوعات روند عملکرد محتوایی روزنامه قانون مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد به این روزنامه تذکر داده شده و پرونده تخلفات آن جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شود.

روزنامه قانون رفع توقیف شد

دبیر تحریریه روزنامه قانون گفت: دادگاه رای به رفع توقیف این روزنامه داد و قانون بزودی بر روی کیوسک روزنامه فروشی ها خواهد آمد.

حال «سلامت» در ایران خوب نيست

سهم انصراف مردم از دریافت یارانه و قول دولت مبنی بر اختصاص آن به نظام سلامت نیز راه امید دیگری برای وزارت بهداشت بود که با ثبت‌نام 70 میلیونی مردم برای دریافت مجدد یارانه، مشخص شد که حساب کردن روی آن از ابتدا اشتباه بوده. مردمی که 70 تا 90 درصد هزینه‌های درمان را از جیب خود مي‌پردازند، از سهم‌شان از دریافت یارانه انصراف نخواهند داد.

عکس: ذوق‌مرگی اصلاح‌طلبان از آزادی تیموشنکو

تحلیل گران سیاسی اوکراین را به آزمایشگاه انقلاب مخملی تشبیه می‌کنند. واکنش روزنامه‌های اصلاح طلب به این واقعه جالب توجه است.

توهین «قانون» در هیئت نظارت بررسی می‌شود

دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: مطالب منتشر شده در روزنامه «قانون» در جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات مطرح و درباره این روزنامه تصمیم‌گیری می‌شود.

بازگشت به پروژه توهین به مقدسات

نمونه هایی نظیر زیر سوال بردن نصب و خلافت امیرالمومنین(ع) (روزنامه بهار)، اهانت به حضرت صدیقه کبری (مجله چشم انداز) و امروز، زیر سوال بردن حکم و نص قرآن مبین در خصوص شهادت مرد و زن، در رسانه ها، برون دادهایی شومی است که اعتقادات دینی و مسلمات قرآنی را هدف گرفته است.