روزنامه نگار اصلاح‌طلب:هاشمی دچار «سندرم پدربزرگ» شده است

یک روزنامه نگار اصلاح‌طلب گفت: آیت الله هاشمی گرفتار یک «سندرم پدربزرگ» و منیت شد، یعنی گفت من در انقلاب نقش بسزایی داشتم و همه وظیفه دارند برای نقش و جایگاه من در انقلاب شیدایی کنند.

جای‌خالی مسائل‎اجتماعی در داستان‎ایرانی

یک نویسنده گفت: در چند سال اخیر ادبیات داستانی ما به بیشتر سمت‌وسوی کافه‌نشینی و طبقه متوسط رفته بود، به همین دلیل در کتاب “تاول” به طبقه پایین جامعه و فضای آن پرداختم.

پیروزی‌ها و مقاومت‌سوریه،دنیا را مبهوت کرد

محمد حسنین هیکل روزنامه نگار و نویسنده مصری تاکید کرد که ارتش سوریه با مقاومت خود پیروزهای بزرگی به دست آورده که دنیا را مبهوت خود کرده است.

هیکل:«مُبارک» باید محاکمه سیاسی شود

روزنامه‌نگار و تاریخ‌دان سرشناس مصری با اشاره به فساد ساختاری در مصر تاکید کرد که مردم مصر با فساد دولتی روبه‌رو نیستند بلکه با رژیم فاسد سروکار دارند برای همین دادگاه مصر به نتیجه‌ای رسید که اعلام شد.

عربستان به دنبال مانع‌تراشی در مسیر مذاکرات

روزنامه‌نگار برجسته برزیلی کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی را تلاش ریاض برای فشار آوردن به تهران و روسیه با استفاده از اهرم نفت دانسته و می‌گوید عربستان تلاش می‌کند در مسیر مذاکرات مانع‌تراشی کند.

بررسی «نسبت سینمای ایران با منافع ملی»

اولین نشست از سلسله نشست های بررسی «نسبت سینمای ایران با منافع ملی» با حضور عبدالحسن برزیده کارگردان سینمای ایران و محمدتقی فهیم منتقد در حوزه هنری برگزار شد.

بزرگداشت برنده ایتالیایی نوبل کوچک در ایران

مراسم بزرگداشت جوانی روداری تنها نویسنده ایتالیایی برنده جایزه ادبی هانس کریستین اندرسن معروف به نوبل کوچک، در تهران برگزار شد.

ضرورت تشکیل سازمان خبرنگار حرفه‌ای

استاد علوم ارتباطات با انتقاد به نبود خبرنگار آزاد در کشور، گفت: به منظور ایجاد شرایط فعالیت خبرنگاران و روزنامه‌نگاران آزاد باید سازمان خبرنگار حرفه‌ای تشکیل شود.

ماجرای تصاویر ماهواره‌ای از دستشویی پارچین

گرت پور‌تر مورخ و پژوهشگر منتقد سیاست‌های امنیت ملی آمریکا و نویسنده کتاب بحران ساختگی که در آن پشت پرده ادعاهای کاخ سفید علیه برنامه هسته‌ای ایران را فاش می‌کند

ماجرای تعطیلی خانه روزنامه نگاران جوان

حجت الاسلام والمسلمین زائری می‌گوید یکی از دلایل تعطیلی خانه روزنامه‌نگاران جوان بی‌توجهی وی به لابی با برخی جریانات سیاسی و اعتنای بیش از اندازه‌اش به مخاطبان خانه روزنامه‌نگاران بوده است. از سوی دیگر زائری در این گفتگو پشت پرده پرونده «خانه روزنامه نگاران جوان» را دفتر تحکیم وحدت عنوان کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.