رسانه‌های مکتوب اسیر و واداده‌ فضای مجازی

دبیر کل انجمن روزنامه‌نگاران زن ایرانی با بیان اینکه رسانه‌های مکتوب اسیر و واداده‌ فضای مجازی شده‌اند گفت: نشریات و مکتوبات در کشور به روزمرگی رسیده‌اند و به استثنای اخبار روزانه، مطالب آنها کپی‌ برداری است.

تبريك سالگرد تاسيس «روزآنلاین» به وهابيون!

روزآنلاینکه در فرانسه تاسیس شده و از کابینه هلند ارتزاق می‌کند و از اسرائیلی‌ها خط می‌گیرد و با وهابیون حشر و نشر دارد یک سایت خبری مستقل و متشکل از گروهی خبرنگار و سیاسیون با خط فکری برانداز و همسو با سردمدارن رژیم صهیونیستی است که برخی نمایندگان مجلس و مسئولین دوست دارند با آن مصاحبه کنند!

تحریم گوگل و یاهو از سوی روزنامه‌نگاران آلمانی

در پی فاش شدن جاسوسی آمریکا و انگلیس از سران و شهروندان کشورهای مختلف، اتحادیه روزنامه نگاران آلمان به اعضای خود توصیه کرده است استفاده از خدمات گوگل و یاهو را متوقف کنند.

مشکل بیمه هنرمندان موقتا حل شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه قرار شد مشکلات مربوط به بیمه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران موقتا برطرف شود، گفت: دلیل قطع بیمه این قشر بدهی هایی بود که سازمان حمایت به تامین اجتماعی داشت.

بیمه نویسندگان، هنرمندان و روزنامه‌نگاران قطع شد

مدیرعامل صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان از قطع خدمات بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی به بیش از 60 هزار خانوار عضو این صندوق به دلیل بدهی این صندوق به تامین اجتماعی خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.