رسانه‌های مکتوب اسیر و واداده‌ فضای مجازی

دبیر کل انجمن روزنامه‌نگاران زن ایرانی با بیان اینکه رسانه‌های مکتوب اسیر و واداده‌ فضای مجازی شده‌اند گفت: نشریات و مکتوبات در کشور به روزمرگی رسیده‌اند و به استثنای اخبار روزانه، مطالب آنها کپی‌ برداری است.

تبريك سالگرد تاسيس «روزآنلاین» به وهابيون!

روزآنلاینکه در فرانسه تاسیس شده و از کابینه هلند ارتزاق می‌کند و از اسرائیلی‌ها خط می‌گیرد و با وهابیون حشر و نشر دارد یک سایت خبری مستقل و متشکل از گروهی خبرنگار و سیاسیون با خط فکری برانداز و همسو با سردمدارن رژیم صهیونیستی است که برخی نمایندگان مجلس و مسئولین دوست دارند با آن مصاحبه کنند!

تحریم گوگل و یاهو از سوی روزنامه‌نگاران آلمانی

در پی فاش شدن جاسوسی آمریکا و انگلیس از سران و شهروندان کشورهای مختلف، اتحادیه روزنامه نگاران آلمان به اعضای خود توصیه کرده است استفاده از خدمات گوگل و یاهو را متوقف کنند.

مشکل بیمه هنرمندان موقتا حل شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه قرار شد مشکلات مربوط به بیمه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران موقتا برطرف شود، گفت: دلیل قطع بیمه این قشر بدهی هایی بود که سازمان حمایت به تامین اجتماعی داشت.

بیمه نویسندگان، هنرمندان و روزنامه‌نگاران قطع شد

مدیرعامل صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان از قطع خدمات بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی به بیش از 60 هزار خانوار عضو این صندوق به دلیل بدهی این صندوق به تامین اجتماعی خبر داد.