زیباکلام: پاسخ به کیهان قانع‌کننده نبود

پاسخ رئیس‌جمهور به سوال کیهان حتی حامیان روحانی و دولت را هم قانع نکرد.

توقیف ۹دی تذکر به کیهان و رجا

در جلسه امروز – دوشنبه – 12 مرداد هیات نظارت بر مطبوعات، عملکرد رسانه‌های مکتوب و الکترونیک درخصوص مذاکرات هسته‌ای بررسی شد و با توجه به تبصره ٢ ماده ٥ قانون مطبوعات و بند 8 ماده 6، هفته نامه «٩ دی» توقیف و پرونده آن به دادگاه ارجاع شد.

بزک چهره آمریکا در سایت حامی دولت +سند

مبارزه با استکبار و نظام سلطه، براساس مبانی قرآنی، هیچ‌گاه تعطیل‌پذیر نیست و امروز آمریکا کامل‌ترین مصداق استکبار است.

رفتار آمریکایی‌ها در مذاکرات قابل پیش‌بینی بود

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه رفتار اخیر آمریکایی‌ها در جریان مذاکرات هسته‌ای قابل پیش‌بینی بوده است، گفت: معتقدم توافق مطلوب جمهوری اسلامی به دست نخواهد آمد.

زیر پوست توافق لوزان!

حسین شریعتمداری-حامیان توافق می‌گویند که بلافاصله بعد از عهدشکنی آمریکا همه توافقات انجام شده را نادیده گرفته و به نقطه قبل از توافق بازمی‌گردیم اما این توضیح اگر چه منطقی است ولی بسیاری از تعهدات ما در توافق لوزان- و قبلا در توافق ژنو- بعد از اجراء قابل بازگشت نیست.

یک میز و هفت اشتباه

آمریکایی‌ها بشدت مشغول پمپاژ و القای این مسئله هستند که شکست و پایان مذاکرات برای ایران فاجعه بار خواهد بود و از این طریق می‌خواهند در محاسبات این سوی میز، اخلال ایجاد کنند.

ذوق‌زدگی«منافقین»از اغتشاش انجمن تهران

اغتشاش گروهی از اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در حاشیه سخنرانی حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در دانشگاه تهران گروهک منافقین را بر سر ذوق آورد!

شریعتمداری در دانشگاه‌تهران از«فتنه»می‌‌گوید

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران نشست «1811 روز مطالبه» با سخنرانی حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره فتنه 88 برگزار می‌شود.

برنامه سخنرانی نبویان نیز لغو شد

برنامه سخنرانی سیدمحمود نبویان نماینده مجلس شورای اسلامی در دانشگاه آزاد اراک نیز لغو شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.