جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

گاردین درباره «محمد رسول الله» چه نوشت؟

سیاست یکی به نعل، یکی به میخ انگلیسی ها به نقد فیلم «محمد رسول الله» هم رسیده.

هاشمی رفسنجانی این روزها چه می‌گوید؟

آیت الله این روزها سرش حسابی شلوغ است یا قرار مصاحبه دارد یا وقت سخنرانی. از گاردین تا فلان هفته‌نامه جدیدالتاسیس. این را از حجم اخباری که در سایت‌های و روزنامه‌ها از او منعکس می شود می‌توان دید. اما هر چه آیت الله بیشتر سخن می‌گوید گویا حرف کمتری برای گفتن دارد.

قصه‌هایی واقعی از القاعده تا سیا!

فهرستی از ۱۰ کتاب پرفروش و پرمخاطب جاسوسی از سوی گاردین منتشر شده‌است که این آثار اگر چه زاییده تخیل‌اند اما بیشترشان داستان‌هایی باورکردنی و واقعی از ماموریت‌های جاسوسی طرح می‌کنند.

فاجعه انسانی در انتظار یمن

حصر دریایی یمن که توسط یمن و با حمایت آمریکا و انگلیس انجام می‌شود باعث شده نزدیک به ۸۰ درصد از جمعیت این کشور فقیر عربی با کمک‌های فوری غذا و آب روبرو باشند.

نتانیاهو 23 سال از «بمب ایران» حرف زد

روزنامه گاردین با اشاره به تفاهم لوزان نوشت این تفاهم برای جنگ‌طلبان آمریکایی و نتانیاهو که سال‌ها از جنگ علیه ایران حرف زده‌اند، خوشایند نیست.

نگاهی کوتاه به جریان رسانه‏ ای گروه داعش

محمدرضا عشوری مقدم-گروه موسوم به دولت اسلامی(داعش) از ابتدای شکل‏ گیری و فعالیت مسلحانه خود در عراق و شام همواره از رسانه به عنوان ابزاری مهم در جهت تبلیغ و انتقال پیام و بازنمایی گفتمان سلَف گرایانه و اثبات مشروعیت خود استفاده کرده است.

معضل عمده درون شبکه سلطنتی انگلیس

تعدادی از خبرنگاران قدیمی شبکه خبری بی.بی.سی از وجود تبعیض‌های جنسیتی و سنی در ساختار این شبکه سخن گفتند.

انگلیس حافظه گاردین را نابود کرد

مقامات اطلاعاتی انگلیس با ورود به دفتر روزنامه گاردین در لندن، مسئولان این روزنامه را وادار کردند حافظه‌های رایانه‌ای حاوی اطلاعات محرمانه در مورد فعالیت‌های جاسوسی آمریکا و انگلیس را معدوم کنند.

۳پیشنهاد گاردین به روحانی برای انتخابات ۹۲

روزنامه انگلیسی گاردین به حسن روحانی توصیه کرد اگر خواهان پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران است، به ۳ توصیه کلیدی عمل کند.

گاردین از تحریم علیه ایران نوشت

یک روزنامه انگلیسی با اشاره به تحریم های غرب علیه ایران از تاثیرات غیر انسانی این فشارها بر بیماران گزارش داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.