روزه‌داری یا روزه‌خواری؛ کدامیک پررنگ شده؟

طرح «افطاری ساده» که از سوی دفتر مقام معظم رهبری به واسطه سخنان ایشان پیگیری و مطرح شده؛ طرحی است که علاوه بر حسنات آن در بحث سبک زندگی فردی و اجتماعی می‌تواند نشان دهد مردم ایران روزه‌دارند و نه روزه‌خوار.

روزه‌خواری همراه با نسیم بهشت!

امسال متاسفانه در ماه مبارک رمضان دیده شد مسئولین فرهنگی مترو با یک ابهامی مواجه شده‌اند و آن اینکه نمی دانند باید آب سردکنهای مترو را باز نگه دارند یا آن را ببندند. سالهای قبل نیز این مشکل برای مسئولین مترو وجود داشت و شاهد بودیم یک سال باز و یک سال آن را بسته نگه می‌داشتند!

استخری که به روزه‌خواران تخفیف می‌دهد!

این استخر که در یکی از شهرک های مسکونی تهران قرار دارد،امکان استفاده از این تخفیف قابل توجه را تنها برای ماه مبارک رمضان از ساعت 9 تا 6 بعد از ظهر در نظر گرفته است

امسال که گذشت به فکر رمضان آینده باشید

باور کنید دینداری مردم و رابطه آنها با پروردگارشان اولویت نظام ماست. بگذارید سال آینده مردم روزهای گرم را بخوابند تا بتوانند شب‌ها به عبادت و استراحت بپردازند ، تا مسجدهایی را که سنگر اصلی است زنده کنند ، تا به جمع صمیمی و گرم خانواده که کانون حل مشکلات اخلاقی و اجتماعی است رونق دهند و بشود از آنها توقع داشت فرصتی برای یادگیری معارف دین شان بگذارند.

روزه‌خواری و عدم رعایت حقوق شهروندی

اگر روزه در ماه مبارک رمضان را تمرینی برای عبادت اجتماعی بدانیم، کارکردهای اجتماعی روزه و آسیب های روزه خواری در ملاعام نیز قابل تامل خواهد شد.

طرح ویژه پلیس برای برخورد با روزه‌خواری

همزمان با نخستین روز از ماه مبارک رمضان، پلیس پایتخت طرح ویژه برخورد با تظاهر به روزه‌خواری را آغاز کرد.

عربستان روزه خواران را اخراج می کند

عربستان سعودی تهدید کرد هر خارجی غیرمسلمان را که در ماه رمضان اقدام به روزه خواری در ملاء عام کند را از خاک خود اخراج خواهد کرد.

آیا می‌توان از روزه به دلیل گرمی هوا دست کشید؟

مسؤول پیشین دفتر استفتائات مرحوم حضرت آیت الله شیخ جواد تبریزی گفت: انصراف، تردید و قصد انجام مبطل روزه به نیت روزه لطمه می‌زند و روزه را باطل می‌کند.

روزه خواری در فوتبال و طنز تلخ منشور اخلاقی!

وقتی که ورزشکارانمان را به روزه‏خواری وادار می‏کنیم، چگونه از آنان انتظار داریم که پرهیزگار شوند و در میادین داخلی، الگوی اخلاق باشند و در میادین بین‏المللی، سفیر جمهوری اسلامی؟ و آیا در این فضا، داشتن «منشور اخلاقی» طنزی تلخ نیست؟!

عذر شرعی ملاک تظاهر به روزه خواری در ملاعام نیست

فرمانده نیروی انتظامی گفت: عذر شرعی افراد ملاکی برای تظاهر به روزه خواری در ملاعام نیست و این اقدام ممنوع است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.