مادرخوانده روزآنلاین کیست؟

فرحناز کریمی ضدانقلابی فراری است که پارلمان و وزارت امور خارجه هلند ظرفیت‌های قابل توجهی را برای تقویت مخالفان جمهوری اسلامی در اختیار وی قرار داده‌اند.

تبريك سالگرد تاسيس «روزآنلاین» به وهابيون!

روزآنلاینکه در فرانسه تاسیس شده و از کابینه هلند ارتزاق می‌کند و از اسرائیلی‌ها خط می‌گیرد و با وهابیون حشر و نشر دارد یک سایت خبری مستقل و متشکل از گروهی خبرنگار و سیاسیون با خط فکری برانداز و همسو با سردمدارن رژیم صهیونیستی است که برخی نمایندگان مجلس و مسئولین دوست دارند با آن مصاحبه کنند!

خنده دارترین رهنمودهای ضدانقلاب درسال89!

حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در راهپیمایی‌های 9 دی و 22 بهمن که فعالان سیاسی از آن به عنوان “دفن تاریخی فتنه” نام بردند، باعث شد تا این سایت‌ها که زمانی هر چند دقیقه یک بار به روز می‌شدند، مجبور به تهییه و انتشار اخبار خنده‌دار شوند.

باستانی خطاب به غرب: گول ایران را نخورید!

حسین باستانی، مدیرعامل گروه رسانه ای گویا، عضو شورای سردبیری روزآنلاین و کارمند بی.بی.سی فارسی، در کنفرانس تینک تنک جنگ طلب – صهیونیستی واشیتنگتن انستیتو شرکت داشته است. باستانی رهبران فعلی ایران را با رهبران قبلی عراق مقایسه کرده و مدعی شده است ایران فعلی از عراق دوران صدام درس گرفته چرا که فهمیده تقویت روابط با غرب، تهدیدات را افزایش می دهد.