بازنشستگی خبرنگاران با 20سال سابقه کار

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر فردی به عنوان خبرنگار در یک نشریه کار می‌کند باید سوابق خود را محفوظ نگه دارد تا حق وی ضایع نشود زیرا با 20 سال کار مستمر می‌تواند بازنشسته شود.

خبرنگار نگران معیشت است

نماینده خبرنگاران هرمزگان در مراسم روز خبرنگار گفت: زمانی که یک خبرنگار نگران معیشت است نباید انتظار شاهکار از او داشت.

خبرنگاری در لابه‌لای صحبت‌ها

بعد از پیام‌های پی در پی برای گرامی‌داشت «روز خبرنگار»، به مناسبت 17 مرداد ماه مسئولان و شخصیت‌های مختلفی در لابه‌لای صحبت‌های خود به بحث خبرنگاری و اهمیت آن پرداختند.

راستگویی بهترین سرمایه خبرنگار است

هم صدق خبری و هم صدق مخبری لازم است. صدق خبری به وسيله آزمايشها و آموزشها و اطلاع رسانی‌ها و مبادی ديگر حاصل می شود، اما صدق مخبری را در کنار سجاده و مسجد و حسينيه بايد جستجو کنيم.

برجام پیروزی گفتمانی ماست

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: هدف مهم و خط قرمز ما در مذاکرات هسته‌ای، حفظ عزت و سربلندی مردم ایران بود

ناگفته‌های زندگی شهید «صارمی»

شهید صارمی با ایفای رسالت خود در عرصه خبرنگاری ‌برگی زرین در تاریخ تقویم جمهوری اسلامی به ثبت رساند و به‌ افتخار این شهید والامقام این روز برای همیشه تاریخ به یادگار می‌ماند.

سرکنسولگری تعطیل شود مردم می‌ترسند

روز‎های قبل از سقوط مرتب این بحث میان بچه‎‎ها بود که اگر طالبان شهر را بگیرند، چنانچه آن‎‎ها کاری با ما نداشته باشند، پاکستانی‎‎ها ما را راحت نمی‎گذارند. اول به‎خاطر بلایی که بر سر دیپلمات‎های‎شان در جنگ قبلی آمده بود و شرحش رفت. دوم به سبب آن‎که ایران را مهم‎ترین حامی مخالفان طالبان می‎دانستند و در صدد بودند به نوعی تهران را ادب کنند و دلیل سوم این‎که آن‎ها به غلط یا درست احساس می‎کردند بدنه سران طالبان از تجربه ارتباط با ایران خشنود است.

برای پارچین یک جنجال تصنعی ایجاد کردند

رئیس مجلس در بزرگداشت روز خبرنگار: در برابر مذاکرات، راه شوسه وجود ندارد و با این موجودات موذی که در برابر ما قرار دارند هر روز جنجالی جدید بوجود می‌آورند

روز خبرنگار یا شب خبرنگار!؟

روز خبرنگار بهانه‌ای است تا همه از خوبی‌های این موجود مرموز بگویند ولی خبرنگاران همچنان فقط سوال می‌پرسند و گاهی سوالاتی می‌پرسند عجیب؛ مثلاً اینکه چرا یک روز به نام خبرنگار نامگذاری شده نه یک شب؟!

حمایت از فتنه‌گران با سوءاستفاده از روز خبرنگار

حمایت مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی از سران و عوامل فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ با استقبال گسترده رسانه‌های بیگانه و سایت‌های وابسته به گروهک‌های ضد انقلاب روبه‌رو شد که ضمن تقدیر از مسیح مهاجری، اظهارات وی را شجاعانه! قلمداد کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.