سرکرده جبهه النصره حزب الله را تهدید کرد

سرکرده گروهک تروریستی جبهه النصره در پی تحمل شکست‌های سنگین از رزمندگان مقاومت در شرق لبنان، در پیامی تهدیدآمیز مدعی شد که نبرد حقیقی علیه حزب الله هنوز شروع نشده است.

نشانی پیامبر(ص) برای منافق‌شناسی

یکی از عوامل مظلومیت مظلومان عالم، دنیا پرستی است که رأس کل خطیئه است و عمده جلواتش در ثروت است. پیغمبر اکرم(ص) می‌فرمایند: درهم و دینار پیشینیان شما را هلاک کرد، فریبشان دادند و با پول، تطمیع شدند و شما را هم نابود می‌کند.

تاریخ کربلا تنها متعلق به شیعه نیست

کارشناس دینی گفت: امام حسین(ع) در روز عاشورا تمامی انسان‌ها را به یاری طلبیدند و این طلب کمک برای حفظ و بقای دین راستین بوده است، داشتن صبر و تحمل از بزرگترین درس‌های عاشوراست.

«ذوالجناح» در پاکستان+ تصاویر

ذوالجناح (مرکب امام حسین (ع)) در پاکستان از احترام زیادی بین مردم برخودار بوده و عزاداران اهتمام زیادی برای تزئین آن جهت شرکت در مجالس عزاداری دارند.

اهتزاز پرچم عزای حسینی در نیجریه+تصاویر

پرچم عزای حسینی با حضور حجت‌الاسلام شیخ زکزکی رهبر شیعیان نیجریه بر فراز حسینیه بقیة‌الله با حضور خیل عظیم شیعیان این کشور به اهتزاز در آمد.

حزب‌الله تدابیر امنیتی را در محرم افزایش داد

جنبش امل و حزب‌الله لبنان، در آستانه ایام محرم الحرام، تدابیر امنیتی را برای حفظ امنیت و سلامت مردم بخصوص در مراسم روز عاشورا افزایش دادند.

برخی‌ به دنبال قبح‌زدایی از فتنه ۸۸ هستند

خطیب امروز نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ زخمی کهنه در تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: برخی‌ به دنبال قبح‌زدایی از فتنه هستند.