سیاست ما در مقابل امریکا هیچ تغییری نخواهد کرد

چه این متن تصویب بشود و چه نشود، به حول و قوّه‌ی الهی، اجازه‌ی هیچ‌گونه سوءاستفاده‌ای از آن داده نخواهد شد؛ اجازه‌ی خدشه‌ی در اصول اساسی نظام اسلامی به کسی داده نخواهد شد؛ قابلیّتهای دفاعی و حریم امنیّت کشور، به فضل الهی حفظ خواهد شد، اگرچه میدانیم دشمنان بر روی این نقطه‌ی بخصوص، تکیه‌ی زیادی دارند. جمهوری اسلامی، در زمینه‌ی حفظ قابلیّتهای دفاعی و امنیّتی خود -آن‌هم در این فضای تهدیدی که دشمنان برایش به‌وجود می‌آورند- هرگز تسلیم زیاده‌خواهی دشمن نخواهد شد

فیلم: سخنرانی روز قدس نیویورک در مورد یمن

در اجتماع روز قدس در نیویورک یکی از فعالین در خصوص وضعیت یمن ایراد سخنرانی می‌کند.

گم‌شدن کتب‌ کودک در هیاهوی بازار

روز قدس، شب‌های قدر و روز ملی ادبیات کودک مناسبت‌ها و فرصت‌هایی بودند که در هفته گذشته عاملی به شمار می‌رفتند تا کتاب‌ها پرفروش شوند و توانستند بازار کتاب را تحت تاثیر قرار دهند.

عصبانیت نماینده کنگره از راهپیمایی روز قدس

یک نماینده ارشد کنگره آمریکا در بیانیه‌ای با محکوم کردن حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی روز قدس نوشت: گرمای هوا هم مانعی برای این حضور ایجاد نکرده است.

سرکوب تظاهرات روز قدس در بحرین

مردم بحرین به رغم خفقان سیاسی شدید و ممنوعیت و سرکوب تظاهرات، به نشانه حمایت از آرمان فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، در روز جهانی قدس تظاهرات کردند.

ایران، تنها کشور تهدید کننده صهیونیست‌ها

از یک سال گذشته تا اکنون خانه‌های غزه بازسازی نشده‌اند. مگر اهل غزه اهل سنت و جماعت نیستند؟ مسأله این است که کشورهای عربی فلسطین را فروخته‌اند. اسرائیل به خوبی می‌داند که پروژه تکفیری که برخی کشورهای عربی راه انداخته‌اند هیچ زیانی برایش ندارد بلکه برای نابودی عراق، سوریه و یمن آمده است

توافق بشود یا نه؛ اسرائیل از صحنه روزگار محو می‌شود

«روز قدس» یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم امریکا و غیر امریکا بودند، در مقابل ابرقدرتهاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند.

عکس: جلیلی در کمپین عاشقان مبارزه با صهیونیست‌ها

صفحه اینستاگرام سعید جلیلی در آستانه روز قدس تصویری از وی منتشر کرده که وی دست نوشته ای بر دست دارد که روی آن نوشته : «ما عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم»

دانلود: مجموعه پوسترهای روز قدس

همزمان با روز جهانی قدس مجموعه‌ای پوسترهای هنرمندان متعهد کشورمان با موضوع فلسطین منتشر شد.

استیکرهای «روز قدس» برای تلگرام +دانلود

اپلیکیشن «تلگرام» این فرصت را به مخاطبین خود می دهد تا بتوانند استیکرهای مورد علاقه خود را تولید کنند. حالا در میان موجی از استیکرهای ساخته شده؛ «استیکرهای روز قدس» هم ساخته شد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.