عکس: اعتراض به حضور هاشمی در دانشگاه

به گفته دانشجویان دعوت از هاشمی و سخنرانان قبلی در راستای یک پازل سیاسی برای آغاز فتنه ای دیگر در دانشگاه هاست که با همکاری ریاست دانشگاه انجام می شود، وگرنه به جای دعوت از هاشمی که نه یک شخصیت دانشگاهی است و نه آشنایی چندانی با دانشگاههای سراسری دارد، می شود از شخصیتهای دانشگاهی موجه و غیرتنش زا برای بزرگداشت مقام استاد دعوت کرد!

۶۶ معلم زندانی آزاد می‌شوند

مدیر عامل ستاد دیه کشور گفت: این ستاد مردمی بنا دارد در طرحی ویژه به مناسبت گرامیداشت روز معلم زمینه آزادی ۶۶ معلم زندانی محکوم به جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری را فراهم کند.

رهبر انقلاب: رسالت اصلی اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است

ایشان همچنین با اشاره به فراگیری بی‌بدیل وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور و حتی در دور‌ترین نقاط، مسئولیت این وزارتخانه را مضاعف دانستند و افزودند: در سالهای اخیر اقدامات قابل تقدیری در آموزش و پرورش انجام شده که مهم‌ترین آن‌ها تهیه سند تحول بنیادین است اما رسالت اصلی، اجرای این سند تحول است.

کارهایی را که خودم می‏‌خواهم، هنوز فرصت نیافته‏‌ام انجام دهم!

ایشان در یک مورد در این‏باره می‏‌گویند: «سی سال است که قلم می‏زنم و سخنرانی می‏کنم، امّا هنوز یک سخنرانی یا یک مقاله، آن طور که دلم می‏خواهد صورت نگرفته است. تمامی آن سخنرانی‌‏ها و مقاله‏‌ها و نوشته‏‌ها، بر مبنای نیاز جامعه و وظیفه شرعی بوده است. کارهایی را که خودم می‏‌خواهم، هنوز فرصت نیافته‏‌ام که انجام دهم».

29 سال تدريس در يك مدرسه روستايي آقا معلم را خسته نكرده است

داوود مهابادي 29 سال است كه در دبستان مولوي روستاي سعدآباد در كسوت آموزگار و مديرآموزگار خاطره‌ها در سينه دارد اما اين روزها غصه‌دار جدايي است؛ به مانند درختي مي‌ماند كه در خاك دانش ريشه دوانده است و اكنون، تبر بازنشستگي به جان ريشه‌هايش افتاده است.

نگاهی به ابعاد شخصیتی شهید مطهری

استعداد ويژه و عشق وافر استاد به مباحث عقلي، وي را به تحصيل فلسفه و حكمت الهي علاقه مند ساخت و سبب شد كه او،سهم بيش تري از دوران تحصيل خود را به اين رشته اختصاص دهد و پس از چندي ازصاحب نظران و استادان به نام اين رشته به شمار آيد، اگر چه در زمينه علوم ديگرحوزوي نيز از برجستگان و مجتهدان بوده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.