گزارش تصویری: شام ویژه روسای دانشگاه‌ها

در این اجلاسیه، میهمانان علاوه بر حضور به صورت خانوادگی و اسکان در هتل های پنج ستاره پارس و پردیسان، جهت صرف غذا به مرکز رفاهی دانشگاه فردوسی مراجعه و چندین نوع غذا برای پذیرایی از آنان فراهم شده بود.

دلایل ملاقات‌نکردن آیت‌الله مکارم‌ با وزیرعلوم

این مرجع تقلید گفت: من دیدم ملاقات با ایشان تأیید آن عزل و نصب‌هاست و در پیشگاه خداوند متعال مسئولم و لذا ملاقات را نپذیرفتم. البته دولت محترم کارهای خوبی انجام می‌دهد که ما از آن تقدیر می‌کنیم و احیانآ بعضی از خطاها صادر می‌شود که بر ما شرعآ لازم است تذکر دهیم.

اعتراض‌اعضای‌شورای‌انقلاب‌فرهنگی به‌روحانی

دوسوم اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به تغییر روسای دانشگاهها واکنش نشان دادند و طی نامه ای اعتراض خود را به رئیس جمهور یعنی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کردند.

نامه‌ای که احمدی‌نژاد را ناراحت کرد

وزیر علوم درباره انتشار نامه رئیس‌جمهور مبنی بر عزل تعدادی از رؤسای دانشگاه‌‌های تهران گفت: اینجانب نامه مذکور را ۵۸ روز قبل از انتشار آن، دریافت کردم و همان زمان توضیحات مورد نظر را به رئیس‌جمهور ارائه دادم و تاکنون دستور جدیدی در این رابطه ابلاغ نشده است.

نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به احمدی‌نژاد درباره عزل برخی روسای دانشگا‌ه‌های تهران

آیا حفظ جایگاه و شأن نخبگان دانشگاهی کشور این نیست که زمینه مطرح شدن انتقادات آنها به مسئولین را فراهم سازیم؟! سوال این است که آیا شما و دولت مطبوعتان به وظیفه پاسخگویی و حضور در جمع‌های دانشجویی و گوش دادن به انتقادات «جوانان برومند دانشجو» عمل نموده‌اید؟! آیا نمی‌شد طوری عمل کرد تا هر ساله شاهد گلایه رهبر انقلاب از پاسخگویی مسئولین و توصیه به آنها برای حضور در جمع‌های دانشجویی نباشیم؟

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.