شناسایی 135 فیسبوک فعال در روسپیگری

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات کشور از شناسایی 135 صفحه فیسبوکی فعال در بحث روسپیگری خبر داد.

خشونت و روسپیگری سوژه‌های امسال جشنواره

در رویکرد فراتحلیلی فیلم هایی که تاکنون دیدیم به شدت دارای خشونت کلامی بودند. برخی واژه ها در درگیری ها و دعواهای فیلم بیان می شود که واژه های بسیار رکیکی هستند و در فضای عمومی نمی توان استفاده کرد اما گویی به سینماگران ما برای استفاده از اینها بخشنامه شده است.

قوانین کانادا به نفع فحشا تغییر می‌کند

همه نُه قاضی دادگاه عالی کانادا به رد قانون فعلی رأی داده‌اند و آن را«خیلی نامناسب» توصیف کرده‌اند. دادگاه عالی یک سال به پارلمان وقت داده تا نمایندگان قوانین مناسب تری در این باره تهیه کنند.

گزارش هاآرتص از تن‌فروشی زنان اسرائیلی

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» اخیرا گزارشی از وضعیت داخلی اسرائیل و پدیده تن‌فروشی زنان که به امری رایج در آنجا بدل شده، پرداخته است.

درآمدزایی یوفا با کارخانه فحشا در اوکراین

شوچنکو گفت: دلیل اینکه من با یوفا مخالفت می کنم این است که آنها اینجا هستند تا پول در بیاورند. در واقع آنها با کارخانه فحشا در اوکراین درآمدزایی می کنند

فمینست‌های معترض به یورو ۲۰۱۲: اوکراین فاحشه خانه نیست

همزمان با برگزاری مسابقات فوتبال یورو 2012 اخیرا گروهی زنان که به فمنیست های اوکراینی مشهورند در اقدامی تازه و در اعتراض به رواج « روسپی گری » در کشورشان در محل برگزاری مسابقات برهنه شدند..

بازپروری زنان روسپی در قالب طرح «زنان ویژه»

مدیرکل امور اجتمای استانداری تهران با بیان اینکه مهم‌ترین مشکل ما در بحث آسیب‌های اجتماعی برخورد بدون کار فرهنگی برای بازگرداندن آسیب دیدگان به سطح جامعه برای داشتن زندگی سالم در جامعه است، گفت: ‌ این سیاست در ارتباط با بحث مقابله آسیب‌ها در استان تهران است و به دنبال این هستیم که در عین رعایت کرامت انسانی و توجه به ارزش‌های متقاضی جامعه، برخورد آسیب دیدگان را به سمت و سویی ببریم که آن‌ها در جهت بازگشت به جامعه توانمند شوند.

خيابان‌های اطراف کاخ سفيد در تصرف روسپی‌ها

در واشنگتن درست چند بلوک آن طرف تر از کاخ سفيد، در شب در يکي از خيابان ها، افراد بسياري به روسپي گري مشغولند. افرادي که بسياري از آنها کودکان و نوجواناني هستند که براي تجارت سکس قاچاق مي شوند.

خريد و فروش دختران آمريكايی در خيابان‌ها

يك روزنامه آمريكايي در گزارشي به بحران قاچاق دختران نوجوان آمريكايي در خيابان‌هاي آمريكا اشاره كرد و اين امر را يكي از معضلات بزرگ آمريكا خواند. در آمريكا ما شاهد دختراني هستيم كه در تمامي مدت قاچاق مي‌شوند و اما قلب ما سنگ شده است. مشكل اينجاست كه اين دختران در قفس مسدود نشده‌اند بلكه آنها معمولاً دختران فراري در خيابان‌ها هستند

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.