زیباکنار به سمت ویلاهای پیش ساخته میرود

با افزایش تقضی مسکن در زیباکنار و کاهش عرضه شاهد افراد زیادی هستیم که در سالهای گذشته در زیباکنار و شهرهای اطراف رشت به دنبال ساخت سریع ویلا هستند ویکی از بهترین گذینه ها برای این افراد ساخت ویلا پیش ساخته است

خلاقیت بهتر است یا فروش بیشتر؟

البته الان هم یکی از فعالیت هایی است که واقعاً دوستش دارم و به نظرم به یک تبلیغ نویس کمک میکند، دید بهتر و عمیقتری نسبت به تبلیغات پیدا کند.

مهم ترین نکات روانشناسی در نوشتن پیامک تبلیغاتی کدام‌اند؟

از پیامک‌های تبلیغاتی برای جذب مشتریان جدید، نگه‌داشتن مشتریان فعلی، افزایش فروش، اطلاع‌رسانی و … استفاده می‌شود. اگر کسب‌وکاری دارید، شاید شما هم بخواهید از این روش استفاده کنید اما با تکنیک‌های آن آشنا نیستید!

پیچ و رولپلاک نما چیست و چرا صورت میگیرد ؟

رولپلاک ها را می توان بر اساس جنس، مدل آن، اندازه و رنگ آن تقسیم بندی کرد. اما به طور معمول رولپلاک هایی که در پیچ ورولپلاک نما استفاده می شوند. را براساس کارآیی آنها تقسیم بندی می کنند.

چه انتظاری از خدمات آنلاین پزشکی باید داشته باشیم؟

سامانه‌های اینترنتی پزشکی، می‌توانند مجموعه‌ی ویژه‌ای از خدمات مرتبط با حیطه سلامت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بیایید نگاهی به ویژگی‌های مثبت مشاوره آنلاین سلامت داشته باشید.

دانش پژوهان فقط یک نام نیست، یک فرهنگ است

ارائه خدمات آموزشی در قالب آموزش‌های عالی آزاد، آموزش‌های تکمیلی بین سطوح تحصیلی و دوره‌های آمادگی فراگیر پیام‌نور را می‌توان اشاره کرد.

چگونه کتاب‌ها از طومارهای دست‌نویس تبدیل به کتاب‌های الکترونیکی شدند

تنها چاپ بر حسب تقاضا نبود که باعث تحول در آینده کتاب شد بلکه اولین نوشته الکترونیکی در پروژه گوتنبرگ در سال ۱۹۷۱ میلادی مطالعه را وارد عصر شبکه کرد.

اپلیکیشن ردیاب خودرو، با موبایل ماشین خود را کنترل کنید

کنترل و مراقبت از خودرو را می‌توان از طریق اپلیکیشن انجام داد. این کار بسیار هیجان‌انگیز و کاربردی است. اینکه می‌توانید از هر جا با اپلیکیشن خود ماشین را ردیابی کنید، احتمالاً می‌تواند دغدغه‌های بسیاری را رفع کند. در این مقاله می‌خواهیم به بررسی اپلیکیشن ردیابی خودرو و انواع این برنامه‌ها بپردازیم. تا انتها با […]

با محله پونک یک زندگی آرام را تجربه می‌کنید

رپرتاژآگهی: اگر با غرب تهران آشنایی داشته باشید به خوبی می دونید که محله پونک یکی از قدیمی ترین و پرطرافدارترین محله های غرب تهران است. نزدیک بودن به مراکز خرید، وجود فروشگاه شهروند، داشتن آب و هوای مناسب، دسترسی محلی بسیار خوب، کوچه و خیابان های پهن، وجود بوستان نهج البلاغه و … از […]

چند نکته کلیدی برای بهترین تجربه استفاده از نقشه و مسیریاب

برنامه نویسان ایرانی همگام با مهندسان دیگر کشورها، در زمینه طراحی و تولید مسیریاب فعالیت چشمگیری داشته اند؛ به طوری که در سال های اخیر مسیریاب های قدرتمندی با امکانات فوق العاده به صورت رایگان به بازار عرضه شده اند.