رخنه هکرهای ایرانی به‌شرکت کشورهای‌غربی

یک شرکت فعال آمریکایی در حوزه سایبری مدعی نفوذ هکرهای ایرانی به منافع برخی کشورهای غربی شد.

تلاش نتانیاهو برای آرام‌کردن تنش در قدس‌

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از نمایندگان کنیست و اعضا کابینه خود خواست در قبال مسائل مسجدالاقصی از خود خویشتن‌داری و حس مسئولیت نشان دهند.

خالد مشعل : غزه به دوران محاصره بازنمی گردد

غزه دیگر به دوره محاصره باز نمی گردد و نمی پذیرد که در انزوا و به دور از ارتباط با جهان خارج زندگی کند. باید راه ارتباط غزه با جهان باز باشد و باید یک میلیون و هشتصد هزار فلسطینی ساکن غزه همچون دیگر انسان ها زندگی کنند و از حقوق ملی خود بهره مند بوده و از طریق خشکی، دریا و هوا به مسافرت بپردازد

عکس: پرچم اسراییل زیر پای وزیر روحانی

همایش فرماندهی و کنترل با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد.

رژیم صهیونیستی چه مقدار پلوتونیوم دارد؟

این مؤسسه فاش کرد که رژیم صهیونیستی نزدیک به هزار کیلوگرم پلوتونیوم برای ساخت 158 کلاهک هسته ای دارد.

بیانیه بالفور؛ بزرگ‌ترین خیانت به یک ملت

این بیانیه در 2 نوامبر 1917، توسط آرتور جیمز بالفور، خطاب به بارون والتر روچیلد، رهبر جامعه یهودیان انگلیس صادر شد و در آن مجوز تاسیس رژیم صهیونیستی به وی داده شد.

صهیونیست‌ها نتانیاهو را تهدید به قتل کردند

تندروهای صهیونیست در پی تصمیم دولت مردان خود برای آزاد سازی چندین تن از اسرای فلسطینی نخست وزیر این رژیم را تهدید به قتل کردند.

ناامیدی صهیونیست‌ها از گنبد آهنین

همچنین بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعتراف کرده که اسرائیل نمی‌تواند از طریق سامانه گنبد آهنین امنیت فلسطین اشغالی را تامین کند.

حمله سربازان اسراییل به دیپلمات‌های اروپایی

گروهی از سربازان ارتش رژیم صهیونیستی به کاروان دیپلمات های اروپایی و مامورین سازمان ملل حمله کردند.

وحشت صهیونیست‌ها از سناریوهای محور مقاومت+عکس

آقای نتانیاهو! چند روز دیگر لازم دارید تا پاسخهای احتمالی محور مقاومت را بررسی و به تقویت استحکامات داخلی بپردازید؟کمیته‌های تخصّصی سنای آمریکا چقدر وقت لازم دارند تا سناریویی جنگی در برابر سناریویی که هفته پیش جان کری آن را قرائت کرد؛پیدا کنند؟ سناریو نویسان مقاومت حاضرند این وقت را به آنها اهداء کنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.