مردم بحرین:«فرمول خون» را متوقف کنید

مردم بحرین امروز برای بیان اعتراض خود به برگزاری مسابقات اتوموبیل رانی “فرمول یک” با وجود سیاست های سرکوبگرانه و جنایتکارانه رژیم آل خلیفه تظاهرات می کنند.

تلاش برای ماندن نیروهای‌سعودی در بحرین

رژیم آل خلیفه برای حفظ حاکمیت خود با توجه به تداوم انقلاب ملت بحرین، می کوشد تا حضور نیروهای چند ملیتی موسوم به سپر جزیره در این کشور همچنان ادامه داشته باشد.

مردم بحرین از شیخ عیسی حمایت می‌کنند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برپایی نماز جمعه به امامت شیخ عیسی قاسم نشان‌دهنده حمایت مردم بحرین از این روحانی مبارز است.

در بحرین سنی‌ها هم سرکوب می‌شوند

رژیم آل خلیفه هیچ گاه جایگاه و پایگاه مردمی نداشت، و همیشه برای بقای خود وابسته به دو عنصر نیروهای خارجی و مزدور و دیگر حمایت نیروهای استعمارگر بوده است. قطعاً بابت این حمایت استعماری هزینه هایی پرداخت می‌کند

الوفاق بحرین ممنوع الفعالیت شد

جمعیت معارض الوفاق بحرین به مدت ۳ ماه ممنوع الفعالیت شد.

اهانت مأموران بحرینی به نمادهای عاشورایی

مزدوران آل خلیفه به پرچم ها، پارچه نوشته ها و نمادهای عاشورایی در مناطق مختلف بحرین اهانت کردند.

رسانه‌های بحرین با آل خلیفه هم‌صدا هستند

رژیم منامه می‌خواهد نشان دهد که بحرین در صلح و صفا به سر می‌برد و هیچ اقدامی نیفتاده است و همواره این کار را ادامه می‌دهد اما من فکر نمی‌کنم که بتواند موفق شود چرا که جنبش مخالفان ادامه دارد؛ مثلا الوفاق نشان داده که قصد ندارد در انتخابات پارلمانی سال ۲۰۱۴ شرکت کند.

مجالی برای دولتی انتصابی در بحرین نیست

شیخ سلمان با تاکید بر اینکه مخالفان به فعالیت های داخلی و خارجی خود ادامه خواهند داد، گفت: اعتراضات خیابانی مشروع و قانونی است و هر شهروند می تواند برای بهبود وضعیت فاسد ابراز عقیده کند و جلوگیری از برگزاری تظاهرات در شهر منامه پایتخت بحرین با قوانین و منشورهای بین المللی در تضاد است.

آقای صالحی! کسی که در آغوش شماست…

باید از صالحی پرسید که آیا جا نداشت به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران که بزرگ ترین حامی معنوی مردم به پاخواسته مسلمان محسوب می شود، حداقل کلامی در نفی جنایات آل خلیفه بیان شود؟ ولی متاسفانه انگار اینگونه تحرکات انقلابی در دستگاه دیپلماسی جای خود را با تعارفات سیاسی عوض کرده است.

محکومیت ستاره فوتبال بحرین به دو سال زندان

دادگاه بحرین پنج شنبه هفته گذشته در حکمی علا هبیل و برادرش محمد را به جرم شرکت در تظاهرات ضد حکومت آل خلیفه به دو سال زندان محکوم کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.