در دیدار ملک‌سلمان،اوباما چه‌گذشت

روزنامه الاخبار لبنان در مقاله‌ای به تشریح دیدارها و مذاکرات محرمانه بین ریاض و نمایندگان طرف‌های درگیر در عرصه سیاسی یمن تا قبل از آغاز تجاوز نظامی رژیم آل سعود به این کشور پرداخت.

تجمع بزرگ دانشجویان مقابل سفارت عربستان

دانشجویان امروز در اعتراض به سیاست‌های عربستان در منطقه مقابل سفارت عربستان تجمع می‌کنند.

عربستان احساس آرامش نخواهد کرد

یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به حمایت معنوی جمهوری اسلامی از ملت‌ها گفت: با هشدار اخیر رهبری به رژیم آل سعود حرکت آنها با شکست مواجه خواهد شد و رژیم آل سعود نمی‌تواند احساس کند که با آرامش می‌‌تواند به اهدافش برسد.

قرار داد سری آل سعود و رژیم صهیونیستی

نشریه میدل ایست گزارش داد رژیم آل سعود یک قرار داد سری با اسرائیل در مورد نحوه استفاده از آواکس های آمریکایی در عربستان به امضا رسانده است . به گزارش این نشریه افشای قرارداد فوق باعث بروز مشکلاتی برای دولت آمریکا شده است .

تفاوت میان انقلاب‌اباعبدالله و انقلاب‌غلات‌سلفی

حسن فرحان المالکی، عالم برجسته وهابی که چندی پیش توسط رژیم آل‌سعود زندانی شد با تفاوت قائل شدن بین سلفی‌های معتدل و افراطی به تفاوت میان انقلاب امام حسین(ع) و انقلاب غلات سلفی در سوریه و عراق پرداخته است.

شیخ نمر به صدور حکم اعدام خود اعتراض کرد

یک روزنامه عربستانی گزارش داد که رهبر شیعیان این کشور به صدور حکم اعدام خود اعتراض کرده است.

حکم دادگاه عربستان با حقوق بشر در تناقض کامل است

«حکم دادگاه عربستان با آزادی‌های سیاسی افراد و حقوق بشر و حقوق اقلیت‌ها در تناقض کامل است و زمینه‌ساز دامن زدن به اختلافات فرقه‌ای در دنیای اسلام خواهد شد؛ و قطعاً قابل‌قبول نیست.»

بازی رژیم آل سعود با آتش

چند روز پیش، علامه مجاهد و پارسا حضرت آیت‌الله شیخ نمر باقرالنمر، رهبر شیعیان عربستان صرفاً به دلیل یک سخنرانی و اعتراض به تبعیض سیستماتیک علیه شیعیان این کشور، ناباورانه به اعدام محکوم شد.

ائتلاف ۴ گانه سعودی علیه محور مقاومت

منابع آگاه عربستانی از شکل گیری ائتلاف جدیدی در خاندان سعودی متشکل از شاهزاده بندر، شاهزاده بن نایف، شاهزاده متعب و التویجری خبر می‌دهند که هم اکنون اداره امور کشور عربستان سعودی را با وجود پادشاه بیمار این کشور به دست گرفته‌اند.

وقتی سيدحسن‌نصرالله سعودی‌ها را تحقير كرد

به نظر می‌رسد بهتر است مقامات آل سعود به جای دست‌اندازی به بحرین، به فکر آزادسازی جزایر اشغالی خود توسط اسرائیل باشند و به دنبال جبران خاک از دست رفته خود با چنگ‌اندازی به دیگر کشور‌ها نباشند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.