پیامدهای ناگوار سوء استفاده از حادثه «شارلی ابدو» علیه اسلام

صاحب نظران و سیاستمداران غربی و عربی تلاش می کنند از حادثه تیراندازی به دفتر نشریه طنز « شارلی ابدو » برای توجیه دیدگاه منفی خود در قبال اسلام و مسلمانان استفاده کنند .

ماجرای هدیه انگشتر رهبر انقلاب به «سمیر قنطار»

برای اولین بار که رهبر ایران را دیدم از اینکه او اطلاعات زیادی درباره من دارد، تعجب کردم. حتی از زندگی من در زندان نیز خبر داشتند. من ایشان را دو بار دیده‌ام. یک بار در یکی از کنفرانس‌ها بود که از ایشان درخواست کردم انگشترشان را به من بدهند وایشان علاوه بر انگشتر، چفیه اشان را نیز به من دادند. آن دیدار، دیداری بسیار عاطفی بود.

آیا اسرائیل در سونامی غرق می‌شود؟

تاکنون 100 کشور، فلسطین را به عنوان کشوری مستقل به رسمیّت شناخته‌اند و به زودی این موضوع با رأی‌گیری در سازمان ملل متحد، رسمیّت خواهد یافت. به اعتراف سیاست‌ مداران صهیونیست، تشکیل کشور مستقل فلسطین برای تل‌آویو در حکم سونامی مرگباری است که به نابودی این رژیم منتهی خواهد شد.

جمله‌ای كه رژيم صهيونيستی را به هم ريخت

بدنبال اظهارات چند روز اخیر رییس اسبق موساد که حمله (احتمالی) به ایران را احمقانه توصيف نموده بود، وزرای کابینه و مجلس رژیم صهیونیستی با عصبانيت از بیان واقعیت های گفته شده توسط داگان، خواهان محاکمه وي شدند.

تلاش مشترک ریاض و تل آویو برای ضربه زدن به سوریه

دستگیری اعضای یک گروه مسلح در دمشق پایتخت سوریه، ابعاد تازه‌ای از تلاش‌های مشترک عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای ضربه زدن به سوریه را آشکار کرد.

آموزش زبان عبری به حکام بحرین

خاندان حاکم بحرین بتازگی به دنبال استخدام یک استاد عبری برای آموزش زبان رسمی رژیم صهیونیستی به افراد خاندان بوده است.

رفتار دوگانه غرب در قبال برنامه هسته‌ای ایران و اسرائیل از دید وزیر خارجه انگلیس

وقتی که سیاست خارجی انگلستان در مقابل ایران بسیار ساده انگارانه و براساس اطلاعات غلط است تعجبی نیست که صحبت‌ها دیوید کامرون دارای تناقض و بدون هدف باشد. بسیار جالب است که در صحبت‌های بالا آخرین بررسی شورای امنیت در آمریکا بطور کامل در نظر گرفته نشده است.

دره گرگ‎‌ها، گرگ‎های اسرائیل را بی‎نقاب کرد

فیلم بحث‌برانگیزی که بر اساس سیاست‌های رژیم اسرائیل در قبال فلسطینیان در ترکیه ساخته شده است، در سراسر این کشور به اکران عمومی درآمده است.

راهپیمایی روز قدس امسال اعلام انزجار از نشست سازش است

دبیرکل کمیته حمایت از انتفاضه مردم فلسطین تاکید کرد که امسال مردم مسلمان جهان با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس به همه اعلام می کنند که با نشست خیمه شب بازی سازشکارانه امریکا مخالفند.

خبرنگار روزنامه “الاخبار ” لبنان به شهادت رسيد

شبكه تلويزيوني العالم در خبري فوري از شهادت يك خبرنگار روزنامه لبناني الاخبار در اثر حمله نيروهاي رژيم صهيونيستي و زخمي شدن خبرنگار اين شبكه خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.