مراسم استقبال دانشجویان عدالتخواه از ورزشکار حامی فلسطین

استقبال دانشجویان عدالتخواه از دروازه بان تیم ملی هندبال و سنگربان منافع و آرمان های انقلاب اسلامی
امشب ساعت ۱:۳۰ بامداد
فرودگاه بین المللی امام
#فلسطین

«دولت نهم و رژیم صهیونیستی» منتشر شد

این کتاب تحولات سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران نسبت به رژیم اشغالگر قدس و راهبردهای سیاست خارجی دولت نهم و نیز سیاست‌های منطقه‌ای رژیم صهیونیستی بعد از روی کار آمدن دولت نهم را بررسی می‌کند.

لیبرمن:ایران لیاقت بمب هسته‌ای را ندارد!

وزیر‌خارجه صهیونیست‌ها با چشم‌پوشی بر سلاح های هسته‌ای اسرائیل، مدعی شده ایران بین 12 تا 18 ماه با ساخت بمب اتم فاصله دارد. وی می‌گوید ایران برخلاف آلمان و ژاپن و … لیاقت بمب هسته‌ای را ندارد!

آتش جنگ‌غزه همچنان بلای‌جان رژیم تل‌آویو

پس از جنگ سوم غزه سیاست خارجی حکومت نتانیاهو شکست سنگینی متحمل شد به گونه‌ای که دولت‌های قبلی اسرائیل در مقایسه با دولت او هرگز این مقدار بی اعتمادی کشورهای دیگر را به خود ندیده بود.

نتانیاهو باز هم فلسطینیان را تهدید کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز در اظهاراتی هشدارآمیز خطاب به فلسطینیان گفت: «حملات به شهروندان اسرائیلی را تحمل نخواهیم کرد».

اسرائیل و ائتلاف بین‌المللی علیه داعش

این روزها یکی از مهم‌ترین خط‌های خبری رسانه‌های اصلی جهان، یورش هوایی ائتلاف موسوم به ائتلاف بین‌المللی علیه داعش به مواضع این گروه در عراق و سوریه است.

مسئولین ما جواب نخست وزیر انگلیس را بدهند

امامان جمعه شهرستان های استان تهران در نماز جمعه این هفته با اشاره به نامگذاری هفته عرفه و برائت از مشرکان به هفته لبیک یا رسول الله، اسرائیل را دشمن اصلی جهان اسلام دانستند و بر اتحاد جهان اسلام برای رهایی فلسطین از دست اسرائیل بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام به کنگره عظیم حج تاکید کردند.

افزایش بی‌سابقه تخریب خانه‌ فلسطینی‌ها

چند روز پیش صلیب سرخ بین‌المللی اعلام کرد که تحویل چادرهای اسکان به فلسطینی‌هایی را که در اثر تخریب‌ها در مرز اردن بی‌خانمان شده اند، متوقف می‌کند.

تل آویو نویسنده آلمانی را مورد هجمه قرار داد

شعر ضد صهیونیستی نویسنده آلمانی که از منتقدان بزرگ مداخله نظامی غرب در دیگر کشورهاست، واکنش منفی رژیم اشغالگر قدس را به دنبال داشت.

استقبال کودکان لبنانی از «کودک و اشغالگر»

85 درصد از كودكان لبنانی در یك نظرسنجی انیمیشن ایرانی «كودك و اشغالگر» را مورد تایید قرار دادند.