کمک‌های امنیتی واشنگتن به رژیم بحرین

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد به دلیل «پیشرفت حقوق بشر در بحرین»، توقف کمک‌های امنیتی واشنگتن به آل‌خلیفه که به دلیل «سرکوب تظاهرات» اعمال شده بود، پایان یافت.

مردم بحرین:«فرمول خون» را متوقف کنید

مردم بحرین امروز برای بیان اعتراض خود به برگزاری مسابقات اتوموبیل رانی “فرمول یک” با وجود سیاست های سرکوبگرانه و جنایتکارانه رژیم آل خلیفه تظاهرات می کنند.

الوفاق بحرین ممنوع الفعالیت شد

جمعیت معارض الوفاق بحرین به مدت ۳ ماه ممنوع الفعالیت شد.

مساجد هم در بحرین در امان نیستند

نیروهای رژیم بحرین در ادامه سرکوبگری خود شبانه به محله‌های مسکونی و مساجد با گازهای سمی حمله کردند.

چند نکته در مورد توضیحات وزیر خارجه در مورد دیدارش با همتای بحرینی

آقاي صالحي 2 بار در توضيح ديدار خود با وزير خارجه بحرين تصريح كرده اند كه اين ديدار به درخواست طرف بحريني بوده است. اكنون سؤال اينجاست كه مگر صرف هر درخواستي براي مذاكره و گفت وگو مي تواند به اين نتيجه منتهي شود كه حتماً بايد آن ديدار و گفت وگو انجام پذيرد؟

صالحی: دیدار با وزیرخارجه بحرین به درخواست وی بود

وزیر امور خارجه پس از بازگشت از سفر نیویورک در پاسخ به سوالی در خصوص دیدار و گفتگو با وزیرخارجه بحرین در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل گفت: این دیدار بنا به درخواست وزیرخارجه بحرین صورت گرفت.

وزیر امورخارجه بحرين: اسرائیل می‌تواند شريك خوبی برای ما باشد!

وزير خارجه بحرين ضمن حمايت تمام قد از ديكتاتور سابق مصر، به رژيم صهيونيستي براي آغاز مناسبات رسمي با آن چراغ سبز نشان داد.

هرگونه گفت‌وگو با فرعون بحرين «خودكشی سياسی» است

جنبش جوانان انقلاب فوريه هرگونه گفت‌وگو با رژيم ديكتاتوري بحرين را “خودكشي سياسي ” دانست و تاكيد كرد كه اين جنبش هرگز نمي‌پذيرد كه زير يوغ رژيم آل خليفه برود و گفت‌وگو در سايه لشكركشي عربستان به خاك اين كشور را قاطعانه رد مي‌كند.