استقبال دانشجویان بسیجی ‌دانشگاه امام صادق‌(ع) از«آرین غلامی»

آرین غلامی نوجوان ۱۷ ساله ایرانی است که با شرکت در مسابقات شطرنج سوئد در بخش برق‌آسا از مجموع ۶ مسابقه موفق به کسب ۶ برد و امتیاز شد امّا در دور هفتم از مسابقه با نماینده رژیم اشغالگر قدس امتناع کرده و قهرمانی و جوایز آن را از دست داد و به مقام نائب قهرمانی نائل شد.

فراخوان صهیونیست‌ها برای یورش به مسجد الاقصی

بازداشت ۱۷ شهروند فلسطینی، حمله امروز صهیونیست ها به مسجد الاقصی و فراخوان برای یورش فردا و تلاش های فلسطینی عربی برای اعزام ناظران بین المللی به فلسطین اشغالی از تحولات مهم فلسطین است.

جمعه خشم در فلسطین اشغالی

نیروهای انتفاضه و گروههای مقاومت با دعوت به برپایی “جمعه خشم”، خواستار برگزاری تظاهرات در کرانه باختری اشغالی و نوار غزه پس از ادای فریضه نماز جمعه شدند.

یوتیوب انتفاضه سوم را فیلتر کرد

سایت اشتراک ویدئوی یوتیوب بنا به درخواست صهیونیست‌ها، فیلم‌های حمله رزمندگان فلسطینی به شهرک‌نشینان را از خروجی خود حذف کرد.

عملیات استشهادی جدید در فلسطین اشغالی

منابع فلسطینی از یک عملیات استشهادی دیگر در منطقه «کریات غات» در جنوب و شهادت عامل آن خبر دادند.

هلاکت دو خاخام صهیونیست براثر عملیات استشهادی

یک جوان فلسطینی در عملیاتی شهادت طلبانه 2 خاخام صهیونیست را کشت و 3 شهرک نشین را مجروح کرد.

خوش خدمتی مرکل برای صهیونیستها

«آنگلا مرکل» با بیان اینکه موضع ایران در قبال صهیونیست ها قابل قبول نیست خواستار تغییر موضع تهران در قبال تل آویو شد.

نابودی رژیم صهیونیستی زیر ۲۵ سال

براساس تجزیه‌وتحلیل آینده‌پژوهان سازمان جاسوسی مرکزی آمریکا (سیا) که به نمایندگان منتخب سنای و کمیته‌ی منتخب دائم مجلس نمایندگان در امور اطلاعات ارائه شده است، اسرائیل تا سال ۲۰۲۹ بیشتر دوام و بقا نخواهد یافت.

شرارت‌های آمریکا و جنایات‌ رژیم صهیونیستی مساله اول مسلمانان است

امروز سیاست‌های شرارت‌آمیز امریکا در این منطقه که مایه‌ی جنگ و خونریزی و ویرانی و آوارگی و نیز فقر و عقب‌ماندگی و اختلافات قومی و مذهبی است، از یک سو، و جنایت‌های رژیم صهیونیستی که رفتار غاصبانه در کشور فلسطین را به نهایت درجه‌ی شقاوت و خباثت رسانیده، و اهانت مکرّر به حریم مقدس مسجدالاقصی و لگدکوب کردن جان و مال فلسطینیان مظلوم، از سوی دیگر، مسأله‌ی اوّل همه‌ی شما مسلمانان است که باید در آن بیندیشید و تکلیف اسلامی خود را در برابر آن بشناسید.

راهکارهایی برای افزایش اهتمام به مساله فلسطین

بزرگترین تهدید برای آینده فلسطین، تعاریف جدید از مناسبات منطقه‌ای است انهم به گونه‌ای که هم اکنون شاهد ان هستیم. مرزبندی شیعه / سنی در منطقه که ایالات متحده اگاهانه به ان دامن می‌زند باعث گردیده است تا فلسطین اساسا موضوعیت خود را از دست بدهد. چرا که در این مرزبندی جدید امریکا و جریان اسلام امریکایی سعودی تلاش می کنند تا با متوجه ساختن جریان سلفی تکفیری بسوی شیعیان، اساسا جبهه مقاومت را دچار معضلات امنیتی نمایند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.