آنچه سعودالفيصل قبل از تهدید علیه ایران بايد بداند

خدا آن روز را نياورد ولي اگر قرار باشد خشم فروخورده ملت ايران از آل سعود آزاد شود، يك شبه نام كثيف سعودي را از سرزمين مقدس حجاز پاك خواهيم كرد

منع هرگونه تظاهرات مسالمت آمیز در عربستان

سازمان عفو بین الملل در گزارشی از اقدام رژیم آل سعود در تصویب یک قانون جدید ضد حقوق بشری در عربستان پرده برداشت.

کشمکش دربار سعودی و علمای دینی

روزنامه الیوم السابع در مطلبی درباره عربستان سعودی آورده است : ملک عبدالله نبرد گسترده ای را با روحانیون تندرو عربستانی آغاز کرده است. ریاض شاهد بحران رو به گسترش است به گونه ای که روحانیون تحرکاتی را علیه ملک عبدالله آغاز کرده اند.

دختر پایه گذار رژیم آل سعود: عربستان هم از موج تغییرات در امان نیست

دختر پایه گذار رژیم آل سعود با ضروری خواندن اصلاحات و انجام گفتگوی ملی در عربستان، از نقض روزافزون حقوق شهروندان به ویژه زنان در این کشور انتقاد کرد.

نزاع سعودی‌ها برای تصاحب پست‏های حكومتی

افراد خانواده حاكم بر عربستان اكنون از يك سو با موج فزاينده خيزش ملت‏هاي عرب كه آنان را نگران آينده حكمراني خود كرده و از سوي ديگر با نزاع شديد ميان شاهزادگان براي تصاحب سمت‏هاي مهم مواجه شده اند. اين نزاع با وخيم شدن وضعيت درماني “سلطان بن عبدالعزيز” وليعهد عربستان شديدتر شده و رقابت ناسالمي را در بين افراد خانواده حاكم سعودي بوجود آورده است

عربستان؛ دستیار آمریکا در سرکوب و پشتیبان دیکتاتورهای فراری

با نگاهی به تحولات جهان عرب و واکنش عربستان سعودی نسبت به این تحولات می توان آشکارا دید که آل سعود در جهت اهداف غرب به ویژه آمریکا در منطقه قدم برداشته و به منزله دست راست این قدرت استعمارگر عمل می کند.

اعتراض های مردمی در عربستان ادامه دارد

نويسنده و تحليلگر مسايل سياسي عربستان گفت که اعتراض هاي مردمي درمناطق القطيف و العواميه عليرغم حملات سرکوبگرانه نيروهاي سعودي همچنان ادامه دارد.

اعلام موارد متعدد نقض حقوق بشر رژیم عربستان در بحرین

متأسفانه رژیم آل سعود با تجاوز غیر قانونی، بازداشت، شکنجه و کشتار بی رحمانة مردم بی دفاع و آزادیخواه بحرین و نیز اهانت به مقدسات دینی و مذهبی از قبیل آتش کشیدن قرآن کریم، حمله به مساجد و حسینیه ها موارد متعددی از نقض احکام اسلام و قواعد و مقررات حقوق بین الملل را از خود به نمایش گذاشته است.

سفیر عربستان را اخراج کنید!

جای شگفت است، دولت آل سعود که دارای سابقه کشتار حجاج ایرانی در حج است و دستانش به خون مسلمانان لبنان و غزه و امروز هم بحرین اغشته است باید ما را تهدید کند به قطع روابط دیپلماتیک؟ اگر کشوری هم در این زمینه مدعی باشد و بخواهد اعلام جرم کند جمهوری اسلامی است؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.