جاسوسان از رکسانا صابری تا جیسون رضائیان

بسیاری از خبرنگاران خارجی با دستورالعمل‌های اطلاعاتی و امنیتی ارائه شده از سوی سرویس‌های اطلاعاتی وارد کشور هدف می‌شوند که این اتفاق در مورد ایران به عنوان یک کشور هدف نیز صدق می‌کند.

چه کسانی باعث اعدام«ریحانه جباری»شدند؟

خانواده جباری زمانی متوجه رسانه ای شدن پرونده دختر خود می شوند که مصطفایی برای گرفتن پناهندگی سیاسی، پرونده هایی نظیر پرونده ریحانه جباری و سکینه آشتیانی را دست آویز کرده و در خارج به سر می برد.

تقلای سازمان جاسوسی آلمان برای انتخابات

سازمان جاسوسی آلمان با همکاری بازوی جنگ روانی خود اقدام به راه‌اندازی کنسرتی در شهر برلین نموده که توسط رکسانا صاربی جاسوس سیا مدیریت می‌شود.

چرا این جاسوسه‌ها مورد رافت قرار گرفتند؟

از ركسانا صابري تا كلوتيد ريس فرانسوي و اكنون سارا شورد آمريكايي هر سه يك اتهام داشتند، جاسوسي و هر سه به قرار معلوم به يك جا ختم شدند، آزادي.

رکسانا صابری در مجمع تشخیص مصلحت چه کار می‌کرد؟

در حالی رسانه ها از آزادی باشرط وثیقه سارا شورد(یکی از سه جاسوس بازداشت شده آمریکایی) خبرداده اند که هنوز موضوع آزادی جاسوسی چون رکسانا صابری در هاله ای از ابهام قرار دارد.

حمایت “جاسوس” از “تروریست”

صابری در مطلبی که برای روزنامه آمریکایی “واشنگتن پست” نوشته، اعتراف این تروریست‌ها مبنی بر اقدامات مسلحانه علیه جمهوری اسلامی ایران را “زیر شکنجه” دانسته و اظهار داشته است: “ایران به این پنج نفر برچسب “تروریست” زد، اما فعالان حقوق بشر می گویند زندانیان هرگونه اتهام علیه خود را رد کرده بودند، آنها را زیر شکنجه قرار داده بودند و حکم آنها در یک دادگاه ناعادلانه صادر شده بود.”

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.