در فعالیت‌های فرهنگی ‌باید مراقب انحراف مفاهیم شیعی بود

تکلیف گرایی اسلامی باید سر لوحه کارهای فرهنگی قرار گیرد و باید از نتیجه پرستی صرف دوری جوییم و باید توجه خود را به محتوا گرایی فعالیت‌های فرهنگی معطوف کنیم و بدانیم که اگر رفتار اشتباهی در بالا رفتن پرچم فعالیت‌های فرهنگی از ما سر بزند و مردم از آن استقبال نکنند، این فعالیت در راستای اعمال اهل بیت(ع) قرار نمی‌گیرد.

باید سایه تظاهر و دروغ را از فرهنگ دینی زدود

ما رفتارهای دینی را در حضور در مناسبات مذهبی مثل عاشورا، فاطمیه و رمضان پر رنگ می بینیم اما در رفتارهای اجتماعی دچار مشکل هستیم. علت وجود این نقاط قوت به خاطر این است که ذهنیت سازی در این موراد درست صورت گرفته است.

فرزاد جمشیدی: دین را تلویزیونی کرده‌ایم

ما دین را تلویزیونی کرده‌ایم. با این قاب می خواهیم دین را به مردم نشان دهیم و نتیجه این می‌شود که می‌بینید! طرف در خانه‌ای لوکس زندگی می کند و فقط حجاب دارد . اینکه نشد زندگی دینی؟! اسم شخصیت‌هایی که تبهکارند٬ خسرو و فرزاد است و آنهایی که آدم‌های خوبی هستند علی و حسین٬ اصلأ ممنوعیت هم دارد که این اسامی برای شخصیت منفی کار برده شوند یا در فیلم و سریال‌های تلویزیونی یک خانم چادری هیچوقت خلافکار نیست.

انقلابیون ریاکار عامل مرگ بی‌صدای انقلاب‌ها

وقتی اوضاع خراب می شود و انقلابیون ضربه می خوردند جز خواص که تا پای جان ایستاده اند و در چیزی شک نمی کننند، بقیه، انقلاب را تنها می گذارند …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.