دوران لمپنیسم دوران اصلاحات گذشته است

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه‌ای ضمن انتقاد از صدور مجوز برای سخنرانی‌های التهاب آفرین در دانشگاه‌ها اعلام کرد: حرکاتی که متاسفانه از سوی اتاق‌های فکر احزاب سیاسی و اجرایی شدن سیاست‌های ابلاغی توسط شاخه‌های جوانان ایشان و تشکل‌های دولتی ساخته جدید باعث گردیده است، هدایت فضای دانشگاه را به سمت ملتهب شدن پیش می‌برد و صدور مجوزهای مسئله دار و برنامه‌ریزی شدن در چندین استان از جمله استان فارس این تئوری طراحی شده را آشکار می نماید.

یمن در میانه بحران و دموکراسی

شورای همکاری و آمریکا، شمشیر را از رو بسته اند! دو مولفه مردمی بودن و قدرت نظامی، اگرچه می‌تواند آن‌ها را یاری رساند اما تجربه به انحراف کشاندن انقلاب مصر و سرکوب انقلاب بحرین توسط بازیگران خارجی را نمی توان نادیده گرفت.

ساکی:واشنگتن مخالف شهرک‌سازی است

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سخنان وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد سیاست‌ واشنگتن در مقابل شهرک‌سازی‌ها بعد از پایان دوران ریاست جمهوری باراک اوباما نیز ادامه می‌یابد.

انتخابات۲۰۱۲آمریکا پرهزینه‌ترین انتخابات تاریخ

انتخابات سال 2012 آمریکا هزینه برگزاری بیش از 6 میلیارد دلار پر هزینه ترین انتخابات تاریخ ارزیابی شده است.

فواد معصوم به ترکیه و ایران سفر می‌کند

یک پایگاه خبری گزارش داد که رئیس جمهور عراق به زودی به ترکیه و ایران سفر خواهد کرد.

انبوه‌سازان در مسکن‌‎مهر قانون را دور می‌زنند

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: در حال حاضر ۴۲ فضای آموزشی در مسکن مهر تحویل شده یا در دست ساخت است و بیش از ۳۰۰ پروژه آموزشی در سایت‌های مسکن مهر کمبود داریم.

آیا تنها رأی، رأی به روحانی است؟

«افکار عمومی قضاوت خواهد کرد، افکار عمومی ملت ما نه فاصله را می‌پسندد و نه خدای ناکرده لجبازی را می‌پسندد»!

الزام اپراتورها به خرید محصولات داخلی

معاون وزیر ارتباطات از تدوین آیین نامه حمایتی خبر داد که براساس آن رابطه مشخصی میان اپراتورهای ارتباطی و تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی فراهم شود و اپراتورها ملزم به خرید تولیدات داخلی شوند.

ورود مواد مخدر به زندان‌ها کاهش یافته است

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان‌ها با اشاره به اینکه ورود مواد مخدر به زندان‌ها کاهش یافته، گفت: سازمان زندان‌ها با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری برنامه‌های خوبی را در جهت کاهش بیشتر ورود مواد مخدر به زندان‌ دارد.

مسئولین ما جواب نخست وزیر انگلیس را بدهند

امامان جمعه شهرستان های استان تهران در نماز جمعه این هفته با اشاره به نامگذاری هفته عرفه و برائت از مشرکان به هفته لبیک یا رسول الله، اسرائیل را دشمن اصلی جهان اسلام دانستند و بر اتحاد جهان اسلام برای رهایی فلسطین از دست اسرائیل بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام به کنگره عظیم حج تاکید کردند.