چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

امتناع «مهدی هاشمی» از دریافت حکم

تمام سعی و تلاش‌ها برای عقب افتادن صدور حکم مهدی هاشمی از سوی اهرم‌های فشار رسانه‌ای و غیررسانه‌ای جواب نداده و این حکم بالاخره صادر شد اما چرا آقازاده جنجالی برای دریافت حکم به دادگاه نمی‌رود.

استفاده ابزاری برخی افراد از مجلس خبرگان

امام جمعه غرب تهران با بیان اینکه برخی تنها به فکر استفاده ابزاری از مجلس خبرگان هستند گفت:این وظیفه شورای نگهبان است که برای انتخابات‌های آینده از ورود چنین افرادی جلوگیری کند.

پدرم گفت یک لحظه هم به ریاست مجدد خبرگان فکر نکردم

فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفته که حتی یک لحظه هم به بازگشت به ریاست مجلس خبرگان فکر نکرده است و قطعا کاندیدای ریاست مجدد بر این مجلس نخواهد شد.

«آيت‌الله مهدوی كنی» رئيس مجلس خبرگان رهبری شد

انتخابات رئیس مجلس خبرگان رهبری صبح امروز برگزار گردید.در اين رأي‌گيري، آيت‌الله مهدوي كني با اخذ ۶۳ رأي رسماً رياست مجلس خبرگان رهبري را به مدت ۲ سال برعهده گرفت. با اعلام كانديداتوري آيت‌الله مهدوي‌كني براي رياست مجلس خبرگان رهبري، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني از كانديداتوري انصراف داده بود.

آیت‌الله مهدوی کنی: برای انتخابات ریاست خبرگان می‌آیم

تاکید آیت‌الله مهدوی‌کنی برای نامزدی ریاست خبرگان در جلسه چهارشنبه جامعه روحانیت سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به جلسه روز گذشته جامعه روحانیت مبارز گفت: اعضای شورای مرکزی از آیت‌الله مهدوی کنی درخواست کردند که به تقاضای اعضای خبرگان رهبری برای نامزدی ریاست خبرگان پاسخ مثبت دهد که آْیت‌الله مهدوی کنی در پاسخ فرمودند: من می‌آیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.