یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

«کاسترو» پیروزی ملت یونان را تبریک گفت

رهبر کوبا پیروزی سیاسی ملت یونان و دولت الکسیس تسیپراس را به دلیل «نه» قاطع آن‌ها به طرح ریاضت اقتصادی اروپا ،صمیمانه تبریک گفت.

نیکلاس مادورو پاسخ منفی یونان را ستود

رئیس جمهور ونزوئلا پاسخ منفی ملت یونان را به طرح پیشنهادی ریاضت اقتصادی در این کشور صمیمانه تبریک گفت و رأی آن‌ها را گامی بلند به‌ سوی پیروزی در برابر تروریسم مالی اروپایی قلمداد کرد.

ره‌آورد اتحادیه اروپا برای یونانی‌ها

اگر صندوق بین‌المللی پول و بانک مرکزی اروپا با لغو بازپس‌گیری بخش اعظم بدهی خود از یونانی‌ها به بهبود زندگی آنها کمک نکنند، شهروندان یونانی باید در انتخابات روز یکشنبه(امروز) خود درخواست‌های ریاضتی را رد و (حوزه) یورو را ترک کنند.

همه پرسی در یونان

مردم یونان فردا یکشنبه طی یک همه‌پرسی به پیشنهادات ریاضتی وام‌دهندگان بین‌المللی و دریافت بسته کمک مالی اروپا رأی خواهند داد و این در حالیست که این کشور هم‌اکنون با وضعیت بسیار پیچیده و حساسی روبروست.

گسترش فساد مالی در اتحادیه اروپا

76 درصد اروپایی ها فکر می کنند که فساد در کشورشان گسترش یافته و بیش از نیمی از اروپایی ها نیز فکر می کنند که میزان فساد در کشورشان طی سه سال گذشته افزایش یافته است.

دیوید کامرون: یا شنا می‌کنیم یا غرق می‌شویم

اگر امروز عمل نکنیم، شرایط سخت را نپذیریم و تصمیمات دردناک نگیریم از خود اراده و خلاقیت نشان ندهیم، بریتانیا در آینده احتمالا آن چیزی که در گذشته بود نخواهد بود. حقیقت این است که ما در رقابت جهانی هستیم و وقت عمل است. اگر دست به کار نشویم، سقوط خواهیم کرد. یا شنا می‌کنیم یا غرق می‌شویم

اعتراض بلژيکي‎ها به رياضت‎هاي اقتصادي

ده­ها هزار تن از مردم بروکسل، پايتخت بلژيک در اعتراض به سياست‌هاي رياضت اقتصادي دولت آينده اين کشور تظاهرات کرده­اند.

سال 2010 سال شورش و اعتراض

سال 2010 با همه تحولات كوچك و بزرگ پايان يافت و جاي خود را به سال 2011 داد. سال گذشته نيز همچون سال هاي پيشين جهان شاهد حوادث گوناگوني بود كه هر كدام معادلات سياسي و اقتصادي آن منطقه را بر هم زد. در اروپا ناآرامي ها و شورش هاي فراواني به وقوع پيوست كه مردم با برپايي تظاهرات به اجراي رياضت اقتصادي دولت ها اعتراض كردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.