حمایت هوایی از مخالفان مسلح ارتش سوریه

روزنامه وال‌استریت‌ژورنال گزارش داده است که رئیس‌جمهور آمریکا به نیروی هوایی این کشور اجازه داده از مخالفان مسلح مورد حمایت واشنگتن، در برابر حملات احتمالی از سوی گروه‌های دیگر، داعش یا حتی ارتش سوریه، حمایت کند.

رسوایی اخلاقی رئیس‌جمهور آمریکا

مستند «صحنه‌سازی مرگبار» پنج‌شنبه این هفته، ۴ تیرماه، ساعت ۲۳ در قالب برنامه «دریچه» از شبکه مستند پخش می‌شود.

خیز آمریکا برای تحریم متهمان حملات سایبری

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا چهارشنبه هفته گذشته فرمان اجرایی را امضا کرد که به وزارت خزانه داری این کشور امکان می دهد نهادها و کشورهای مسئول اجرای حملات سایبری بر ضد آمریکا را تحریم کنند.

رهبر کره شمالی، اوباما را «سگ هار» خواند

رهبر کره شمالی با خشم به اظهارات رییس جمهور آمریکا درباره سقوط حکومت پیونگ یانگ پاسخ داد و تهدید کرد در قبال «پارس کردن سگ هار» ساکت نخواهد نشست.

اوباما حمله به‌سونی را جنگ‌سایبری نمی‌داند

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا اگر چه به شدت علیه حمله هکری به شرکت سونی موضع گرفته، اما ترجیح داده برای توضیح این مساله از استفاده از عنوان جنگ سایبری پرهیز کند.

اوباما و کابوس باخت دموکرات‌ها در انتخابات سنا

آمریکایی‌ها در کمتر از یک هفته دیگر باید برای شرکت در انتخاباتی پای صندوق‌های رأی بروند که نتیجه آن می‌تواند در دو سال باقی‌مانده از دوران ریاست‌جمهوری باراک اوباما، وی را با روی کار آمدن جمهوری‌خواهان در سنا، تحت فشار بیشتری قرار دهد.

دستاوردهای«سردارِ فاتح»در مبارزه با تروریسم

شاید ژنرال بازنشسته آمریکایی تصور نمی‌کرد با تمام تجهیزات تحت اختیارش در ائتلاف ضدداعش در سایه سرداری قرار بگیرد که با چند همراه خود شهرهای عراق را یکی‌یکی پشت سر گذاشته و رهبری نیروهای عراقی در پیروزی بر داعش را بر عهده بگیرد.