احیای تالاب هامون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس‌ با بیان اینکه برای احیای تالاب هامون تاکنون اقدام قابل توجهی صورت نگرفته است، خطاب به رئیس سازمان محیط زیست گفت: ‌‌برای احیای تالاب هامون کدام اقدام اجرایی شده است.

عاملان شهادت دادستان زابل اعدام شدند

صبح امروز با حضور خانواده معظم شهدا، جمع کثیری از مردم و مسئولان استان سیستان و بلوچستان عاملان شهادت دادستان زابل در ملاءعام اعدام شدند.

آیا شوره‌زار هامون روحانی را نمک‌گير کرد؟

ما باکشور همسايه و دوست و برادر افغانستان که پيوندهاي مشترک زيادي مثل دين، زبان و فرهنگ تاريخي نزديک به هم داريم، بايد در بسياري از زمينه ها تعامل و همکاري نزديک ودوستانه اي داشته باشيم و اصولا رودخانه هيرمند مي تواند و بايد عامل تقويت دوستي و همکاري باشد.

عکس: پنج گروگان ایرانی جیش العدل

5 مرزبان ایرانی شامل یک درجه دار و 4 سرباز توسط گروهک تروریستی جیش العدل در مرز نگور استان سیستان و بلوچستان ربوده و به داخل خاک پاکستان برده شدند. این گروهک تروریستی با انتشار تصاویری در توییتر خود مسئولیت ‘ربودن پنج مرزبان ایرانی’ را بر عهده گرفته است.

5 مرزبان در جکیگور سیستان مفقود شدند

بلافاصله اکیپهای مرزبانی این استان و قرارگاه قدس با دو فروند بالگرد به منطقه اعزام و دو تیم ویژه نیز به ریاست جانشین فرمانده مرزبانی از تهران به محل حادثه اعزام شدند.

آخرین وضعیت پرونده ترور دادستان زابل

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان با تشریح آخرین وضعیت ترور دادستان زابل گفت: تاکنون 10 نفر در رابطه با این پرونده دستگیر شده اند.

دستگیری عوامل حادثه ترور دادستان زابل

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: 10 نفر از عوامل حادثه ترور دادستان زابل دستگیر شدند.

آیا «زلیخا» عامل قتل دادستان زابل بود؟

صبح امروز یکی از روزنامه‌ها خبری پیرامون شهادت دادستان زابل منتشر کرد مبنی بر اینکه زلیخا، یکی از قاچاقچیان مطرح منطقه بعد از دستگیری، دستور قتل دادستان زابل را صادر کرده است؛ خبری که دادستان زاهدان درباره آن توضیحاتی ارائه کرد.

بازداشت ۴نفر در زمینه پرونده دادستان زابل

معاون امنیتی و انتظامی وزیرکشور گفت: چهار نفر در زمینه پرونده دادستان زابل دستگیر شده‌اند؛ با دستگیر شدن این افراد، هنوز یکی دو نفر آنها باقی مانده‌اند.

تیم ترور دادستان زابل دستگیر شدند

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از دستگیری اعضای تیم ترور دادستان زابل خبر داد.