خشک‌سالی اصفهان تاریخی است

وزیر نیرو که برای توضیح در مورد عدم پرداخت حقابه کشاورزان اصفهانی به مجلس آمده بود، گفت: استان اصفهان به صورت تاریخی با مشکل خشکسالی مواجه بوده و وزارت نیرو بیش از وظایف قانونی خود عمل کرده است.

عکس: مرگ ماهی‌های زاینده رود

رودخانه زاینده رود که چند ماهی آب در آن جریان داشت و موجب نشاط و سرزندگی شهر شده بود از هفته گذشته بار دیگر خشک شده است. جریان آب از هفته گذشته در رودخانه زاینده رود در اصفهان قطع شد تا هزاران ماهی در بستر خشک رودخانه تلف شوند.

آب تا پایان سال در زاینده‌رود می‌ماند

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ابراز امیدواری کرد که با توجه به تاکید رئیس جمهوری آب تا پایان سال در زاینده‌رود جریان داشته باشد.

زمان جاری‌شدن آب در زاینده‌رود مشخص نیست

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان گفت: هنوز مشخص نیست که در چه روزی از اسفند امسال، آب در رودخانه زاینده‌رود جاری شود.

اقای روحانی این رویه امیدآفرین نیست‎

متاسفانه در حالی که استان اصفهان در تب بحران كمبود آب می­ سوزد، اقداماتی انجام شده است که رژیم طبیعی رودخانه زاینده رود را برهم زده و شكوفايي اصفهان را به مخاطره افكنده است.

روحانی: زاینده‌رود باید زنده و زاینده بماند

با همه توان تلاش می‌کنیم تا اصفهان را آباد و سرزنده کنیم و از نظر آب و هوا و سایر نیازمندی‌ها به نقطه‌ای برسانیم که همه مردم خوشحال باشند.

گزارش تصویری: دلواپسی اصفهانی‌ها از بی‌آبی و مذاکرات هسته‌ای

صبح امروز روحانی در میدان امام با مردم اصفهان دیدار کرد. عکس‌ها حاشيه هاي ديدار مردمي امروز صبح است. حاشيه هايي كه برخي از جنس اعتراض و برخي از جنس مطالبه نمود پيدا كرده بود. از به تصوير كشيدن كاريكاتوري ميز مذاكره، تا مطالبه آب زاينده رود و اعتراض به سياست خارجي دولت يازدهم…

نظرسنجی در آستانه سفر روحانی به اصفهان

یکی از سایت های خبري در آستانه سفر استانی ریاست جمهوری به اصفهان اقدام به برگزاري نظرسنجی براي بيان مطالبات مردم از دولت کرده است.

آب زاینده‌رود در تونل‌های مترو +تصاویر

با بالا آمدن آب رودخانه زاینده رود، ایستگاه متروی نزدیک به سی و سه پل اصفهان یعنی ایستگاه هتل پل، زیر آب رفت تا آب همه تونل هوارسان این ایستگاه را فرا بگیرد.

اختصاص منابع جدید برای نجات آب

معاون وزیر نیرو با اعلام اینکه به دلیل بهبود بارش ها هنوز باروری ابرها در کشور انجام نشده است گفت: هنوز هم آبرسانی به 6300 روستا با تانکر انجام می شود که نگران کننده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.