انباشت زباله در معابر مسکن ویژه تهرانسر

شهرداری می گوید با توجه به اینکه هنوز عملیات عمرانی در بخشی از این منطقه وجود دارد، طبق قانون وظیفه ای برای جمع آوری زباله و ارائه سایر خدمات ندارد. اما برای تسهیل مشکلات ساکنین این منطقه، 20 مخزن برای جمع آوری زباله در این منطقه قرار داده است.

بازی جدید در بیروت با اسم رمز «زباله»

جریان ۱۴ مارس و حامیانش به نظر می رسد در برهه ای که لبنان یکی از قطعات مهم پازل امنیت جمعی در منطقه محسوب می شود، قصد بر هم زدن موازنه قدرت در بیروت از طریق هدایت اعتراضات مدنی به سود خود را دارند.

پاکسازی «خطرناک‌ترین غار ایران»

عملیات پاکسازی عمیق‌ترین غار ایران مشهور به «اورست غارهای جهان» توسط 40 غارنورد حرفه‌ای ایرانی درحالی از امروز آغاز شد که تاکنون پنج غارنورد در جریان پیمایش‌ آن جان خود را از دست داده‌اند.

شهروندان به شهردار‌ی‌ها بی‌اعتمادند

شهروندان رغبت اندكي براي مشاركت در مديريت شهر خويش دارند. آنان حتي تمايل ندارند هزينه مديريت پسماند و زباله‌هايي كه خود توليد كرده‌اند را پرداخت كنند.

عکس: طبیعت‌دوستی مردم ایران

با آغاز تعطیلات نوروزی خطرات بیشتری طبیعت و محیط زیست کشور را تهدید می‌کند:

خودنمایی زباله‌ها در شب‌های عزاداری

خوب است بدانیم که شیعیان سراسر دنیا در غربت برای برپایی مراسم عزای حسینی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و به گفته یکی از عوامل برگزارکننده مراسم در انگلیس برای اخذ مجوز گردهمایی عاشورایی چندین نفر مسئول نظافت مسیر می شوند تا مشکلی از این بابت بهانه ای برای عدم صدور مجوز در سالهای آتی وجود نداشته باشد.

تولید گازوئیل و بنزین از زباله توسط محققان ایرانی

سیستم بازیافت و تبدیل ضایعات هیدروکربنی به صورتی طراحی شده که می‌توان بدون نیاز به هیچ گونه آماده‌سازی – به جز خرد کردن – ترکیبی از ضایعات را حتی همراه آب و شن و ماسه و فلزات وارد راکتور کرده و محصول مورد نظر را استحصال کرد.

رکن‌آباد و اعتبارات میلیونی که بر باد رفت

منطقه گردشگری رکن آباد شیراز که قرار بود به عنوان یکی از مهمترین طرح های ملی گردشگری بازسازی و احیا شود، اکنون به منطقه‌ای پر از زباله تبدیل شده و چشمه تاریخی آن گردشگران را فراری می دهد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.