روحانی به بوشهر رفت

رییس‌جمهور صبح امروز (شنبه) برای دیدار با زلزله‌زدگان شهرستان برازجان، بازدید از مناطق زلزله‌زده و اطلاع از روند امدادرسانی به آسیب‌دیدگان و همچنین بازدید از پروژه‌های گازی در منطقه عسلویه وارد استان بوشهر شد.

آژانس از «بوشهر بعد از زلزله» بازدید کند

نیروگاه برای برخی بازبینی‌ها و تعویض برخی قطعات کارش متوقف شده است و این اقدامات توسط پیمانکار روس به خوبی انجام گرفته است. این بخش از بازبینی‌ها و تعمیرات مربوط به بخش برق نیروگاه بوده است و همین حالا که با شما صحبت می‌کنم راکتور آزمایش‌های راه‌اندازی را طی می‌کند و امیدواریم ظرف چند روز آینده برق نیروگاه مجددا به شبکه متصل شود.

زلزله، ایمنی نیروگاه اتمی بوشهر را ثابت کرد

همانطور که گفتم این زلزله اولا شدت کمی در مقایسه با مقاومت نیروگاه داشته و ثانیا فاصله کانون زلزله با نیروگاه زیاد بوده است؛ بنابراین نمی تواند یک امتحان قوی از قابلیت های نیروگاه باشد، اما در حد خود نشان داد که نیروگاه با مشکلی در برابر این قبیل حوادث طبیعی روبرو نخواهد شد.

۹۹۹۹۹؛ شماره حساب برای کمک به زلزله‌زدگان

جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه‌ای شماره حساب ۹۹۹۹۹ را برای دریافت کمک‌های نقدی هموطنان ایران اسلامی به زلزله‌زدگان بوشهر اعلام کرد.

آخرین اخبار از زلزله بوشهر

برخی مصدومان به صورت سرپایی درمان و افرادی نیز که به خدمات تخصصی نیاز دارند به بیمارستان زینبیه خورموج و شهدای خلیج فارس بوشهر اعزام می شوند.

احمدی‌نژاد ضایعه بوشهر را تسلیت گفت

اینجانب این ضایعه را به مردم بزرگوار استان تسلیت عرض می‌نمایم. از همکاران عزیز در نهادهای امدادی انتظار دارد که همه توان خود را در جهت امداد، نجات، درمان، رسیدگی به مردم و بازسازی سریع منطقه به کار گیرند.

تأکید رهبر معظم انقلاب بر نجات آسیب‌دیدگان زلزله بوشهر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تلخ زلزله در استان بوشهر با صدور پیامی برای خسارت دیدگان و بازماندگان این حادثه صبر و اجر مسالت کردند.

امارات، قطر، عربستان و بحرین هم لرزیدند

رویترز نیز اعلام کرد که ساکنان بحرین و دوحه پایتخت قطر نیز این زلزله را احساس کرده‌اند.

زلزله آسیبی به نیروگاه بوشهر نرسانده است

نیروگاه بوشهر روند طبیعی خود را طی می‌کند و هیچ اثر خاصی تحت شعاع زلزله اتفاق افتاده عصر روز سه‌شنبه بر نیروگاه وارد نشده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.