پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

راه‌اندازی کلینیک‌های زناشویی و جنسی

در حال حاضر، فقط ۲ استان در کشور نرخ باروری بالای ۲.۱ دارند،میانگین فاصله فرزندآوری بیش از 5 سال است و سن ازدواج در کشور نیز بالا رفته به همین دلیل کلینیک‌های زناشویی با حضور یک روحانی، حقوقدان و متخصصان راه‌اندازی می‌شود.

محبت بین زن و شوهر مشروط شده!

رئيس مركز مطالعات زنان و خانواده افزود: در خانواده‌هاي گذشته محبت بين زن و شوهر بدون قيد و شرط بوده، اما امروزه اين محبت در برخي خانواده‌ها مشروط شده و هر كدام از دو طرف دوستي خود را در گرو دوستي طرف مقابل مي‌داند.

مهم‌ترین مشکلات زناشوییِ؛ مقایسه همسر خود با دیگران

عبادتی با بیان اینکه یکی از کارهایی که منجر به ایجاد مشکلات در دوران تأهل می‌شود، مقایسه کردن همسر خود با دیگران است، ابراز کرد: هنگام تأهل نباید همسر خود را با دیگران مقایسه کرد که این امر از مهم‌ترین مشکلات زناشویی است.

رازهایی که هر زنی باید بداند!

عشق میان زن و شوهر هرگز نمی‌میرد مگر زمانی که زوجین با رفتار نادرست خود آن را کمرنگ و خاموش کنند. معمولا اگر زن نتواند رفتار درست و بجایی با همسرش داشته باشد مرد نیز عشق خود را پنهان کرده و کم کم عشق زندگی ناپدید می‌شود.

نگاه «خداحافظ بچه» به ناباروری درست نیست

رییس مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا از پرداخت نادرست سریال «خداحافظ بچه» به مساله ناباروری انتقاد کرد.

ازدواج موقت و شرایط آن

همانطور که در عقد دائم احتمال قطع رابطه زناشویی وجود دارد، مواردی در قانون پیش بینی شده است که میتوان به استناد آنها به عقد موقت نیز خاتمه داد.

کلینیک سلامت جنسی مکانی برای بهبود مشکلات جنسی

این کلینیک‌ها برای پاسخگویی به نیازهای افراد در تشخیص و درمان مشکلات جنسی در مردان و زنان، آموزش بهداشت جنسی، تشخیص و درمان بیماری‌های قابل انتقال از راه تماس جنسی و بیماری‌های ویروسی تناسلی و… طراحی شده‌اند.

تعطیل کن، پررنگ کن!

استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران: کاهش تعطیلات رسمی باعث کمرنگ شدن روابط عاطفی زناشویی می شود.
با توجه به مقدمه بالا، به سوالات زیر پاسخ ترجیحاً صحیح بدهید:
1- تاثیر کاهش تعطیلات رسمی در روابط زناشویی چیست؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.