مسیر ابتذال زنان در سینما از پهلوی تا امروز

هرانسانی می تواند آوازخوانی نماید اما هرکسی نمیتواند هنرمند شود، نباید هر چیزی که هنر نامیده می شود، در صدد آموختن آن بود؛ زیرا چه بسا، بی نزاکتی هایی که یقینا در تضاد با تعالیم آسمانی و دینی است، بر آن نام هنر گذاشته شود. باید یک هنرمند، در اجرای هنر خود، از موازین پذیرفته شده اجتماعی ، فرهنگی و دینی پیروی نماید.

پیامبر اسلام قلب مسلمین جهان است

تحلیلگر، محقق و پژوهشگر ادیان گفت: شیعه و سنی باهم برادرند و بیشتر از آن که با هم اختلافاتی داشته باشند اشتراکاتی دارند پس بر تمام مسلمین و کشورهای اسلامی واجب است یک‌صدا اجلاس ویژه تشکیل دهند منتظر چه هستند؟

حجاب آموختنی نیست،آمدنی به قلب است

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون و یا به عبارتی «زیور» سریال «آوای باران» چادر را برگزیده و معتقد است که تا آخر عمر چادر حجابش خواهد بود. این‌که اهمیت حجاب برتر از سوی یک بازیگر رسما اعلام می‌شود، مهم‌تر از این است که او بتواند بر عهدخود وفادار بماند یا نه. به هر حال شجاعت او قابل تقدیر بوده و هست.

وحدت بین جوامع اسلامی با حضور زنان

اتحاد دوستانه و صمیمانه و بدور از هر گونه اختلاف مذهبی بین زنان کشورهای مختلف اسلامی می تواند بستر را برای تحکیم وحدت بین زنان مسلمان که نیمی از پیکره جوامع اسلامی را تشکیل می دهد فراهم کند و آنان می توانند تاثیر قابل توجهی بر نیمی دیگر جامعه بگذارند .

شیرزنانی که عشقشان را با هیچ چیزی عوض نکردند

«ما لیلی و مجنونیم، شیرین و فرهادیم»عمو حسن یا به قولی «موجی مهربان» با عشق و علاقه این جملات را بیان می کرد چون همسرش به معنای واقعی لیلی عمو حسن است همسری که با تمام توان با به دوش کشیدن بار مسئولیت زندگی و مجروحیت عمو حسن به حق جزو معدود زنانی است که دنیا را به عشق آخرت زیستند.

اسیدپاشی بهانه‌ای برای ایجاد تفرقه

حادثه اسیدپاشی به زنان را باید بسیار دقیق مورد بررسی قرار داد چرا که ثابت شده در این سالیان وقتی حادثه ای در جامعه به شکل زنجیره ای روی داده گذشته از زیان های مادی خسارات روحی و روانی غیر قابل جبرانی در پی داشته است و نیروی انتظامی و دولت باید پی گیر و پاسخگوی این مهم باشند زیرا این مسئله به طور وسیع موجب ترس و وحشت مردم به ویژه زنان در شهر اصفهان شده است.