بابک زنجانی نام چه کسانی را افشا می کند؟

در اردیبهشت ماه امسال نیز امیرعباس سلطانی، عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی در مجلس شورای اسلامی خبر از دستگیری ۱۲ مدیر مرتبط با پرونده زنجانی داد. وی گفته بود: بین ۱۰ تا ۱۲ نفر در جریان این پرونده دستگیر شده‌‌اند.

فروش غیرقانونی شرکت‌ها و اموال دلال دکل نفتی

بر اساس گزارش‌های رسیده آقای (م.ش) که در زندان به سر می برد و براساس حکم قوه قضاییه ممنوع المعامله است اقدام به واگذاری و فروش اموال خود از طرق مختلف و به صورت غیرقانونی کرده است.

زندانی شدن به خاطر گرایش به شیعه

نویسنده اردنی بعد از اعلام تمایل به مذهب تشیع و انتقاد از فساد در طبقه حاکم بر کشورش زندانی شد و مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

بازخوانی پرونده مهدی هاشمی و در پنجره

شماره ۲۴۵ هفته‌نامه پنجره با بررسی روند راهی شدن مهدی هاشمی به زندان، پرونده‌ای درباره اقتصاد پساتحریم و هم‌چنین پرونده‌ای درباره زندگی شهید رسول حیدری منتشر شد.

ساواک، بازداشتگاه و شکنجه در یک رمان

فضایی که نویسنده در رمان «روزگار فراموش‌شده» از زندان‌ها و بازداشتگاه‌های ساواک به مخاطب نشان می‌دهد به اندازه‌ای ملموس است که خواننده، خود را در آن لحظه حس می‌کند.

سوگ اصلاح‌طلبان برای مهدی هاشمی

«عصبانیت» و «پرخاش» واکنش روزنامه آرمان هاشمی به حضور آقازاده در زندان اوین است. آنان معتقدند مهدی اهل «کینه‌دوزی» نیست و به رسم منش پدر «تهمت‌ها» را به خدا واگذار می‌کند.

برای کاهش تراکم زندانیان چه باید کرد؟

یک وکیل دادگستری گفت: نمی توان بدون آموزش های لازم و فرهنگ سازی و صرفا به صورت دستوری قضات را ملزم به اعمال مجازات‌های جایگزین حبس کرد.

10 درصد زندانیان بی‌سوادند

به طور متوسط 10 درصد زندانیان مطلقا بی‌سوادند و نزدیک به 70 درصد کسانی که در زندان‌ها داریم جوان و زیر 40 سال هستند که 40 درصد این افراد حداکثر مدرک سیکل دارند.

جیب‌بر اتوبوس‌های BRT گرفتار شد

گرفتار شدن دست جیب‌بر حرفه ای در داخل جیب مالباخته وی را گرفتار و راهی زندان کرد.

مجازات مهدی‌هاشمی ۲۵ سال یا ۱۰ سال؟

در رابطه با جرم اختلاس با جعل به 10 سال جرم ارتشا 10 سال و جرائم امنیتی به 5 سال محکوم شد چرا که براساس قانون جرائم وی به 3 عدد رسیده بود و باید اشد مجازات در هر حکم در نظر گرفته می‌شد که در نهایت مجموع این مجازات‌ها به 25 سال می‌رسد ولی در نهایت اشد مجازات در بین 3 مجازات در نظر گرفته شد این فرد 10 سال حبس را تحمل خواهد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.